Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa d 2008 1.2 benzin...

Opel corsa d 2008 1.2 benzin vélemény?

Figyelt kérdés

Az autó vásárlás előtt állok! Valakinek van tapasztalata ilyen típusú autóval!? Esetleg tudnátok mondani típushibákat, hogy mire figyeljek?

Autószerelőt nem tudok vinni magammal, ezért lenne fontos.


2017. febr. 6. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

2011-es évjáratú a miénk, újan vettük. Az oldalindexek kiestek a helyükről valamiért. 6 liter körül fogyaszt, de az 1.2-est én nagyon gyengének érzem. Édesanyámé az autó, az 1.6-os Golfom és aközött ég és föld a különbség.

Mindenképpen 1.4-est vegyél szerintem, vagy nagyobbat, nem fog többet fogyasztani, és az easytronicot is kerüld el.

Az indexen kívül más hibát nem találtunk rajt(az más dolog, hogy a váltó elektronikája 15 ezer km után besz*rt, de nem is értem miért azzal vettük).

A műanyag kormány számomra nagyon gagyi hatást kelt, de a műszerfal anyaga és mintája tök jó. Magas ember mögött nem sok hely lesz, de ez más márka kisautójánál is igaz.

Az ülések jól tartanak, kinézetre is szépek, a multikormány jó dolog, a hangrendszer bőven elfogadható kategória, az olajat sem eszi. Az izzócsere elég szívás, de megoldható. Ja, és szereti elrobbantani az izzókat. Eddig 1-1-et mindkét oldalon, a szilánkok ott maradnak a lámpában, ahhoz szét kéne bontani a fél autót, hogy kivedd.

2017. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!