Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 320 benzin vagy diesel,200...

Kejvanex kérdése:

Bmw 320 benzin vagy diesel,2006-2008 as evjarat. Van vmi tipikus hiba vagy ami tuti cserere szorul egy idö utan (pl vezermuszij szett, hány km? )?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Felkapott lett az E90, kismilliót hoznak be az országba használtan, lesz hozzá bontott alkatrész bőven. El is kél majd a sok bontott alkatrész, mert elismert BMW-s szaki ismerőseim egyöntetű véleménye szerint az E90-es a legsz*rabb, legkevésbé tartósabb, legszétesősebb széria, ami létezett. Saját tapasztalataik szerint a beltér hamarabb szétkopik, széthullik, a futómű is gyorsabban amotrizálódik, mint az egyszerűbb márkák alsó-közép kategóriásaié és a motorok sem annyira megbízhatóak, a vártnál jóval hamarabb kikönyöklő turbo és vezérlés. Nem egy tartós autó (csúnya is, de ízlések és pofonok). A korrózióvédelem nem tudom, hogy milyen minőség lehet, mert én sok külföldről behozottat (M és N rendszám) láttam rozsdafoltokkal. Azt mondom inkább az E46, vagy talán az F30 ha beválik.
2015. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!