Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki mennyire gondolja komolyan...

Ki mennyire gondolja komolyan h bevezetik a rendszámozást a kismotorokra?

Figyelt kérdés
tudom h minden évben szó van róla meg azt is h volt kérdés de épkézláb válasz nem érkezett rá!

2017. febr. 7. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Ez már egy eldőlt kérdés. Nem az a kérdés, hogy bevezetik e, hanem, hogy mikor, és hogyan.


Ugyanis az nem megoldható, hogy a segédmotoros kerékpárok rendes forgalmit kapjanak, és hagyományos rendszámokat.

Alternatív megoldás viszont jelenleg még nincs, így első körben ennek a jogszabályi hátterén dolgoznak most, ha kész lesz (nemtudni, hogy mikor, de elvileg a közeljövőben) akkor ezeket a jogszabályokat elfogadják, és jöhetnek a rendszámok.


Szerintem még legalább egy év, de ez az én magánvéleményem, és örülnék, ha minél gyorsabban lezajlana.

2017. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ellentmondva az 1-esnek, mert igaza van...de..mostanáben nem tudják megoldani...gondolj csak bele...hány kistelepülésen intenének be..azokat nagyon nehéz rávenni ilyenre...főleg választások előtt..esetleg 2018 májusában szólnak, hogy lehet befáradni a vizsgahelyre ötezer forinttal...


na, akkor figyeld meg mi lesz...


úgyhogy dőlj hátra, és pihengess.

2017. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg a kismotor, felszaporodtak az utóbbi években. Szerintem is majd csak választások után fogják meglépni, addig nem. Bár ki tudja, a területi rendszámot meg az éves műszakit is mondogatják minden évben és szerencsére nem lett.


Jó dolognak tartom, mert azért főleg ekkora mennyiségnél kell valami azonosítás azokra is. Meg mert legalább valahogy ellenőrizhetik a forgalomban részvételi alkalmasságukat. Ezzel együtt viszont 18 felett eltörölném a sebesságkorlátot rá.


Rossz dolog azért, mert ezzel is a mocskos lehúzás fog menni, semmi más és csak szopatni fognak vele mindenkit.

2017. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!