Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Net-ről rendelnék autó gumit?...

Net-ről rendelnék autó gumit? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Úgy látom lényeges az ár különbség a gumi szervizek és a net-es boltok között.Bár utóbbiak között is van külömbség.Pl: [link] A másik: [link]
2017. febr. 10. 12:43
 1/5 Tomcatters ***** válasza:
Mielott megrendeled, erdemes felhivni oket, nehogy radsozzanak valami 4-5 eves rajtukmaradt gumit :D DOT szamrol erdeklodjel (Egyebkent ha megfeleloen van tartva a gumi kb 4-5 ev utan is tokeletesen eladhato ujkent... olvastam valahol) De ki tudja hogy taroljak
2017. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kalkuláld azt is bele hogy ha gumiszereléskor valami hiba kiderül akkor a szerelőműhelyt nem fogja érdekelni, azt mondják hogy nem az ő abroncsuk, nem az ő hibájuk.

Ha náluk veszed és vmi hiba becsúszik akkor raknak rá másikat és akkor fizetsz ha már a kocsidon van a kerék.

2017. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan cégtől, aki a saját műhelyében rakja fel.

(AKH, BHP ilyen)

2017. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi kockázat. Rendeltem már 3 szett gumiabroncsot mindenféle probléma nélkül.


Fontos, hogy írjad bele a megrendelésbe: "Idei gumit szeretnék, más nem érdekel."

Amikor megérkezik és átvetted, nézzed meg a DOT számot, hogy biztosan jót küldtek-e.


Ha nem, vagy bármi más miatt kiderül, hogy nem megfelelő a gumi, két heted van, hogy visszaküldjed (vagy visszavigyed) az eladónak. Törvényi kötelessége visszavenni (még csak megindokolni sem kell). Persze a számla szükséges hozzá.

2017. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nemcso ***** válasza:
Én eddig 5 garnitúra gumiabroncsot és 2 garnitúra acélfelnit rendeltem neten gond nélkül. A legöregedd abroncs sem volt fél évesnél régebbi, de volt 4 hetes szett is.
2017. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!