Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Francia autók tapasztalatok?...

Francia autók tapasztalatok? (részletes kérdés lent (renault;peugeot)

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nem gazdaságos ezeket a kocsikat vásárolni mert sok vele a baj: gyakran kell szervizelni meg hasonlók.


Első autónak pénz szűkebben egy 1997 es peugeot 106 néztem, meg hasonló korú renault-ott ezekből sok van jó áron. Kellene tartatóm a fent említett problémától?



#Peugeot #autóvásárlás #használt autó #Renault #Peugeot 106 #Francia kocsik #használt autó vásárás
2016. nov. 13. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk a családban szinte csak francia autóink voltak. Általánosságban meg is voltunk velük elégedve, célnak megfeleltek, formára szépek, belül kényelmesek és még sorolhatnám. A sokak által emlegetett "hibás elektronika" nálunk sohasem fordult elő. Szervizeben csak akkor a kötelező műszakik alkalmával voltak. Egyébként sose. Egyedüli negatívumként a fogyasztást tudnám felhozni, a szívó-benzinesek sokat fogyasztottak, bár az is igaz hogy főként városon belül használtuk őket. Tapasztalataimat a következő autókra hivatkozva írtam: Citroen Xsara (2003), Renault Clio (2006), Citroen C4 (2008).


A közel 20 éves francia autókkal kapcsolatosan nem tudok véleményt nyilvánítani, azok lehet kicsit bajosabbak mint az újabb modellek.

2016. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket pont az mondja akinek sose volt francia kocsija vagy csak szimplán egy elhanyagolt kocsit fogott ki.

nyugodtan vehetsz 106-osat

2016. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy közel 20 éves autónál-tipustól és márkától függetlenül-azért csodákra nem kell számítani.A vételáron és az átíráson felül jó ha még egy 100-as van a malacperselybe,előbb-utóbb kelleni fog.Sok sikert :-)
2016. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösszönöm a válaszokat :) mindenkinek megy a zöld kéz
2016. nov. 14. 07:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a 106-os egy szögegyszerű kisautó. Egy költségesebb dolog van vele biztosan, a hátsó torziós rugós híd cseréje. De kb ennyi.
2016. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
68%
Tényleg sokat fogyasztanak + a renaultokból általában folyik az olaj is
2016. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában hűséges vagyok a Renault kocsikhoz, sokat és rendszeresen használom őket.

A mostani, egy Megane, hat éve van meg, és már használtan vettem.

SOHA nem volt baj az olajjal, de egyéb komoly problémám sem volt velük.

Az utolsó válaszoló valami rossz kocsit foghatott ki, ha ilyesmi történt.

Általában csak olyankor veszik észre a könnyen kijavítható apróbb hibákat, amikor a kötelező kontrollra megyek.

Pedig sokat használom, fontos a munkámhoz.

2016. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1999-es Peugeot 406-om van. 18 éves, de nem adnám el. Soha nem volt vele komolyabb gond, megbízható, szép, kényelmes. A következő is Peugeot lesz.
2017. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Peugeot 106 jó választás, egyszerű, de nagyszerű kisautó. Nincs túlbonyolítva elektronikával. De pl szomszédom 206-osával sincs semmi gond... kötelező szervizekre viszont érzékenyek tudtommal.
2022. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Renault Twingo-val jártam sokáig, semmi baja nem volt. Most egy dízel 3-as Clio. 4 liter alatt megy pályán, ha 130-at tartom.
2022. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!