Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Lada Samara a Volkswagen...

A Lada Samara a Volkswagen Golf melyik típusával volt azonos szinten? Belső tér, vezethetőség, kényelem, anyaghasználat?

Figyelt kérdés
A Golf I. szintjén mozgott a Csacsi, (esetleg attól is rosszabb),vagy megütötte a Golf II. minőséget is esetleg?
2017. febr. 10. 13:53
 1/5 Donald J. Trump ***** válasza:
Inkább Bogár és Golf I között félúton.
2017. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszabb mint az I-es Golf? Sosem ültem I-es Golfban, de nekem a belső tér elég puritánnak tűnik képről.. Ettől még gyengébb minőségű volt a Samara?
2017. febr. 10. 14:19
 3/5 Donald J. Trump ***** válasza:
Belcsínben lehet, hogy szebb volt (sőt, még tán motorizáltságban is egál a kettő), de az összeszerelési minőségben még tán a kocka Ladától is visszafejlődtek a Samarával. Ott már nem kaptak semmi fejlesztési segítséget vagy licenszet a nyugati gyártóktól, az orosz ipar meg ezt tudta saját erőből (a Porschés legendát hagyjuk, az tényleg megállt a motornál)...
2017. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A képen jól mutat, csak közben szétesik. A VW nem fog.
2017. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Az előttem szólóknak még életükben nem volt szamaruk. Egyébként megbizhatóságban kb egál a kettes golffal, kényelemben inkább egyes golf. Viszont elnyűhetetlen ÁB-s kocsi.
2017. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!