Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek 2 millából?

Milyen kocsit vegyek 2 millából?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, valami fiatalos sportos autót szeretnék kapni ebből a pénzből (+/-300EFt)

Legyen megbízható, és jó legyen ránézni is. A sportos vezethetőségen van a hangsúly. Egy autó amiben tényleg csak mosolyogni lehet.

Az RX8 lenne az ideális, dehát tudjuk milyen az a Wankel.

Esetleg egy BMW E46. Talán ezek tetszenek még külsőre.

Várom a ti ötleteiteket is!



2013. okt. 27. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

HONDA ACCORD 2.4 benzin motorral

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

De ha valami kisseb sportosabb cupét szeretnél akkor


TOYOTA CELICA

[link]

[link]

[link]

[link]


MITSUBISHI 3000 GT igaz picit idősebb autók!

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mercedes SLK

Mazda MX-5

Toyota celica


Amúgy egy E46 coupe tényleg jól néz még ki.

2013. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szántóvető ***** válasza:
audi tt coupe.
2013. okt. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jók ezek az Accordok, Celicak, és a többi is (Audi, BMW, Mazda), csak az a gond velük, hogy nagy motorral nagy a fogyasztás is, és sokat kell fizetni a teljesítményadóra, biztosításra, ha meg netán elromolna valami, akkor nagyon nagyon drága a javítás. Én úgy gondolom, hogy ezek közül sokat a fenntartási költség miatt adhatnak el.

Tudom, már elégnek tűnik 2 millió ft, de hidd el, nem sok. Arra is gondolni kell, hogy csak az átírás 100e ft, vagy több egy 150 le-nél erősebb autónál, megvásárlás után meg rögtön érdemes olajcserét eszközölni, kicserélni egyes alkatrészeket, mint vízpumpa, vezérműszíj+görgők és ez sem filléres tétel, ezekre is kell hagyni pénzt. Ekkora összeghatárig én inkább egy fiatalabb 1.6-os autót vennék. A Focusok sem néznek ki rosszul. Talán még a Mazda 6-ot javasolnám, egy 2006-tól fiatalabbat simán meg lehet venni ennyiért.

Ilyesmire gondoltam:

[link]

[link]

A Mazda azért is jó, mert nem jellemző a km óra tekergetés (ez látszik is a km óra állásokon, kicsit magasabbak, mint az átlag, mert a valós állást mutatják), mivel elektromos szervizkönyvük van és villámgyorsan lebukna az, aki tekerget. Nem hivalkodó, mint egy torpedó alakú sportautó, nem néznek benne mindenkivel kardoskodó arcoskodó gyereknek, mint újabban a legtöbb japán autóban. Nagyon jó választás lenne. Még kombi kivitelben is nagyon jól néz ki.

2013. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
VFTS Lada.:D
2013. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha sportos auto kell, akkor TT quattrot vagy E46-ot (lehetoleg 325i).
2013. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A MITSUBISHI 3000 GT elég komoly 284 lóerő :D az húzhat elég szépen :D
2013. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

és ez hogy húzhat? :P

[link]

2013. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na akkor ennek milyen lehet a húzása?

[link]

2013. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!