Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómosás után a kerék felől...

Autómosás után a kerék felől fémes súrlódó hang, mitől?

Figyelt kérdés
Megmostam az autót egy gépi autómosóba. Olyan programot választatom amibe van kerék mosás is. És arra vettem figyelmes mosás után h az első kerék felől fémes súrlódó néha cincogó hangot lehet hallani. De nem mindig hallani csak néha, valamikor nagyon hangosan valamikor csak épphogy, vagy egyáltalán nem hallani. Egyenesen megyek akkor is csinálja sebességtől függetlenül. , ha kanyarodok akkor is. Fékezéskor is csinálja csak akkor másabb a hangja. De nem mindig csinálja néha nincs hang. Ez mitől lehet? beszorulhatott valami? Esetleg a kerékcsapágy? Ha a kerékcsapágy a rossz akkor van valami más tünete a súrlódó hangon kívül? Mert nem tapasztaltam más az autón, úttartása jó, fék is rendesen fog.

#fémes súrlódó hang #kerécsapágy
2017. febr. 11. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Beleverte a szemetet a féktárcsához, majd elmúlik egy idő után.
2017. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!