Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Egy kérdés ami mindigis...

Bry3n kérdése:

Üdv! Egy kérdés ami mindigis kényes kérdés. 1.9TDI 90-110le vagy 1.9 PDTDI 131le?

Figyelt kérdés

Vegyük alapon hogy kell egy jo diesel, ráadásul sedan és Audi.

Meik motorral ajánlanátok egy A4-est ?

Akár még automata is szóbajöhet !

Nem az okoskodókra vagyok kíváncsi hanem a tapasztalatokra !

Megéri e a PD vagy a hagyományos adagolós inkább ?

Köszönöm a válaszokat !


2017. febr. 12. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nevetségesen sovány lenne a 90 és a 110 lovas egy A4-be.


Nincs semmi gond az 1.9 PD-vel,ha baj is lenne a PD elemekkel,manapság az már piti összeg,egy szett minőségi gumi többe kerül egy 16-os felnire,mint 4 felújított PD elem.

2017. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én mikor megvettem a 2003-as Audi A3 8L-em 1.9 PDTDI-vel (131LE) mindenkit körbekérdeztem. Amennyiért megvettem Németországból ezt az autót simán vehettem volna 2.0-s 2004-es vagy 2005-ös A3-at. (Nekem rohadtul mindegy volt hogy új kasztnis-e, legalább nem feltűnő a faluba..) Szóval körbekérdeztem elég rendesen és 99,99%-ban a 131 lovas 1.9-et ajánlották. Vannak a környéken komolynak mondható szervizek, de még a Porsche hungáriát meg a pesti audit is felhívtam és ők is suttogva elmondták, ha jót akarok magamnak a 131 lovast veszem.


Ha nem pörgeted 6 literrel eljársz vele bárhova.

Az A3-at röpíti amennyire kell.

Ha kicsit húzni akarod húzhatod.


Mikor megvettem a némettől az autót teljesen kifogástalan volt, 1 hónapra rá rádugtam műszerre a kocsit és 2 PD elemnek olyan kilengése volt hogy iszonyat. Mondta a szerelő hogy mivel állt ez teljesen oké, kizárólag Shell és OMV premium dízelt toltam bele, azóta a gyári értékeket mutatja mindenhol. És ez rohadtul nem marketing szöveg, ha a PD-be tényleg beletolod a prémium dízelt az tényleg meghálálja. Ha bárki kérdésed van írj nyugodtan..

2017. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de nem csak kizárólag az audiba gondolkozok.

Ami nagyon tettszik még az a golf V, az alfa 159, a merci c200 és az audi a6 a 2.5-ös 5hengeres.

Természetesen mind diesel esetleg ezekről az autókról mi a véleményetek ?

2017. febr. 12. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2.5-ös sor5 audi az már régi, mint az országút, a legfiatalabb is már 21 éves..


Szerintem PD 131.

2017. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1#-es!

Mentél már olyan autóval, amit szidsz?!

Nekem az van 1.9 PDTDI 116 paci.

Hát nem mondanám, hogy gyenge, (A6 2.5TDI-hez képest lehet)bármelyik forgalmi helyzetben ki tudok hajtani vele, hogy nem veszélyeztetek senkit.

De, Te tudod! :-)

2017. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És az ujj kasztnis 105lovas 1.9pd-s az mennyire álja meg a helyét ?

Az valamivel jobban tettszik mint a régi kasztnis :)

2017. febr. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!