Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leérne a lábam?

Leérne a lábam?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 125-ös endurot vagy supermotot, illetve még szóba jöhet a 250-es, 125-ös ETZ is, de csak 1.68 magas vagyok, és alig verem az 50 kg-t. Szerintetek ilyen paraméterekkel vegyek ekkora motrot?

2017. febr. 12. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt egyvalahogy tudhatod meg: ülj rá egy kiszemelt motorra, és nézd meg, kényelmes-e. Nekem autóknál okoz gondot, hogy magas vagyok, és nem minden autónál tudok kényelmesen elhelyezkedni a vezetőülésben úgy, hogy rendesen ki is lássak. De ezt előre nem tudom megmondani, viszont beüléskor kiderül. Ezt javaslom neked is motoroknál: próbáld ki az adott típust.
2017. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván ez lenne a logikus, de nem szeretnék potyára utazgatni több 100 km-eket, gondoltam előbb megkérdezem.
2017. febr. 12. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinézel egy motort a hirdetések közt, elmész és majd meglátod ha ráülsz.
2017. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.68 az nem is számít alacsonynak, teljesen átlagos, normális méret. Bármiről leér a lábad.
2017. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az MZ-kről szerintem simán, de enduro/supermoto vonalon lehetnek meglepetések.

A kiló kevésbé számít, legalábbis amíg nem kell valami miatt tolni a motort. :P

2017. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!