Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autóm elcserélném, hol...

Ha az autóm elcserélném, hol a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés
Van egy pár éves BMW-m és elcserélném egy max 10 év körüli susukira, vagy fabiára, mert azok olyan üzembiztosak. Viszont tartok tőle hogy minden nem kívánatos alak fel fog tűnni a hirdetésre. Ötletek, hogy lehetne biztonságosan lebonyolítani?
2017. febr. 12. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
tegyél a kocsidra kotont akkor biztonságos lesz
2017. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegyél te a fejedre. A forma nem tűnne fel senkinek, mert illene rá, csak nem tudom lehet krumpliszsák méretben kotont kapni.
2017. febr. 12. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Dikk tesa a legjobb hejen vagyol én elcserélem veled a tragacsodat egy tuti 15 éves suzukit adok neked hejete. De ha fabiat akarsz hozok neked olyantot is áll egy nem messze innen elhozom ha az kell jóvan?
2017. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy ríva aggyák rá a fehíringet, mijért nem ezzel keszted. Mekora Motor van benne?
2017. febr. 12. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy motor van benne more. olyan 80 kilo + a váltó. A hűtője meg rézbül van.
2017. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem érdekül engem mibű van, nem akarom én eladni. Pálinkát meg nem főzok, azzal dolgozni kéne.
2017. febr. 12. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobban akkor jársz ha eladod és az árából veszel olyat amilyet akarsz és így legalább lóvéd is marad az egyebekre, persze ha ügyesen csinálod. A cserét inkább hagyd mert ezzel még könnyebben átvághatnak.
2017. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!