Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C kategóriás jogsit a cég...

C kategóriás jogsit a cég fizetné?

Figyelt kérdés
Van e olyan cég, vagy vállalat amely kifizeti a c kategóriás jogsit? Persze utána x ideig náluk kell dolgozni hogy visszahozd az árát a jogsinak.

2017. febr. 13. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Van néhány olyan cég, de azért bonyolultabb a helyzet, mert a C előtt kell egy B is, és egyetlen cég sem finanszírozza, ha a tanuló sorozatosan megbukik a vizsgákon, vagy el se jut a vizsgáig.

Ezért inkább a cégnél már hosszabb ideje dolgozó, megbízhatónak ítélt munkás továbbképzésére fókuszálnak, az kevésbé jellemző, hogy az utcáról beeső fazonokat küldik azonnal iskolába.

2017. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Szerintem te nagyon el vagy tévedve!

Waberer's nemzetközihez tudod mi kell? Gyakorlat!

B-s jogsi, majd ha már több éves rutinod van és tudsz vezetni, akkor C. Ezzel szintén rutin, az is pár év és utána C+E. Ezután vesznek csak fel a Waberer'snél és csak ezután mehetsz nemzetközire.

2017. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Waberer's-nél volt ilyen tavaly, nem tudni van-e még?

[link]

2017. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3# Az egy államilag finanszírozott akció volt, ami után rengetegen érdeklődtek, de kérdés, hogy lett-e belőle a gyakorlatban is valami...

Waberer’s C+E kategóriás jogosítvánnyal, PÁV-val, GKI vizsgával keres folyamatosan sofőröket.

2017. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, mert még jogsi nélkül is felvesznek, meg lehet náluk csinálni a jogsit, aztán betesznek 4 hétre valaki mellé tanulni, ezután pedig egyedül mehetsz Angliába a zsír új DAF-al, vagy Volvóval. Így megy a Waberersnél. Nyilván a tapasztalt sofőröket részesítik előnyben, de belőlük nincs elég.
2017. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es inkább te vagy nagyon eltévedve. :D
2017. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 walk w1th mee ***** válasza:
2es te egy el **** ott o *** féreg vagy:D ezt te hol hallottad /olvastad????? Édesapám ott tolja,ő azelőtt pincér volt meglett a jogsija c+e meg ami kell és ment egyből nemzetközire! én is jogsit csinalom jelenleg és egyből oda tesznek.
2017. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönök minden kedves, és hasznos kommentet, egyébként elfelejtettem leírni 2 éve van B jogsim. 100ezer km ert levezettem, persze ez nem jelent semmit, mivel nem tudom igazolni. Gondolom azt nézik leginkább mennyi ideje van jogsid. De egyébként a második kommentelőnek irnám, azé vegyél vissza nem a kocsmába vagy.
2017. febr. 16. 00:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenhol lesz....ják hogy te B-vel mennyit vezettél. Ha tapasztalatot kérnek akkor azt adott kategóriára kérik, tehát amit vezetni fogsz.
2017. febr. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Ismerek olyat, akinek soha nem volt jogsija, és autója sem, 30 évesen egyszerre megcsinálta a B-t és a CE kategóriát, és egyből ment kamionozni!!!! És felvették! Persze csak belföldön jár mai napig, de már évek óta történt a dolog, és nem volt semmi balesete, persze az első hetekben 20-al közlekedett a kamionnal, mert még kisautót sem tudott rendesen vezetni, nemhogy kamiont.
2017. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!