Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sehogy sem tudok kiigazodni,...

Sehogy sem tudok kiigazodni, milyen költségek vannak a vásárlás után?

Figyelt kérdés
Tobb helyen olvasgattam de nem sikerült kiigazodni, az árakon. Az auto megvásárlása utan milyen/ mekkora költségek vannak a vételáron felül? Vegyünk alapul egy, mondjuk 1996-os 96Kw 131Le autot. Találtam olyan autókat hogy az auto ideiglenesen ki van vonva, ki van vonva, okmányok nelkul, van amin rendszám tábla sincs. Arra lennék kivancsi hogy mivel jár ha ilyen autot veszek, es mekkora az árak különbsége köztük. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 13. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A google a baratod....

Mindenre van kalkulator ahol fillerre pontosan ki tudod szamolni mi.mennyibe kerul.....

Persze ezt mind meg tudod sporolni magadnak ha vagy olyan kretén,hogy a kerdesben emlitett kivon,papir és/vagy rendszam nelkuli autot veszel magadnak.....remelem mondanom sem kell,hogy ilyennel nem vehetsz reszt kozuti forgalomban,max a határba csapatni jó,vagy a kertbe dísznek a diófa alá....

2017. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lett volna hogy a vásárlás utan milyen költségek várnak, hogy mehessek vele, hogy ujra forgalomban legyen. Csak elfelejtettem a kérdés végéről, bocsánat. Szóval arra lennék kivancsi mik a különbségek az ilyen autók kozott, ujra forgalomba hozás során. Es mennyi idő elintézni ezeket
2017. febr. 13. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Te miről beszelsz?!?milyen "ujra forgalomba helyezes " ?!?

Jol neznenk mar ki minden féle kert vegeből előtúrt papírok nélküli lomot csak úgy újra forgalomba lehetne helyezni!

Max az ideiglenes forgalomból kivonttal lehet kezdeni valamit!Bar igazabol csinalnod ott sem kell semmit,mert ahogy alairod az adasvetelit az auto automatikusan visszahelyeződik a forgalomba!

2017. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!