Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PRIBUSZ Car-ról vélemények?

PRIBUSZ Car-ról vélemények?

Figyelt kérdés

(Nem tudom jó témában írok-e, ha nem akkor kérek egy moderátort áthelyezni, köszönöm!)


Sziasztok!


Autó vásárlás előtt állok és a fent említett Kft-nél szeretnék vásárolni, de annyira nem bízok ezekben az autókereskedőkben (egyikben sem) mert szerintem a pénzre hajtanak és a (bocsánat a szóhasználatot) sz*rt is eladják, hogy dőljön a pénz. Valaki tud róluk jót/rosszat mondani? Nem szeretnék zsákbamacskát venni, mert én személy szerint nem értek annyira az autókhoz hiába viszek magammal szerelőt ránézésre nem fog tudni nagyon semmit mondani.



2017. febr. 8. 19:08
 1/3 Kisgöncöl válasza:

Keson valaszolok, de undorito kereskedes. Elsumakoljak a problemat az autorol. Kepen tok jo allapotunak tunt, semmi rossz nem volt irva rola. Odamentunk es egy lakkhibas, lepattogzo festeku auto volt.

6 eves kopott gumik, rossz fektarcsak, a karpit logott. Meg volt huzva nagyon melyen, sok helyen az auto es ezt elsunnyogtak. 150 kmt utaztunk azert, hogy atbasszanak, mert a kocsi egy hulladek volt es nem mondtak rola semmi rosszat. Majd mikor nem kellett az auto, szo szerint elkuldott a picsaba minket, hogy el lehet takarodni. Koszonjuk pribusz car, tovabbi kellemes k*rva anyadat

2021. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos pont erre gondoltam. Szerencsére hamar lebeszéltem magam, mert sántított 1-2 hirdetésük. Sajnálom ami veled történt, de legalább nem lett elhozva. Most ha valaki nem ért hozzá simán belenyúl ilyen roncsokba.. pofátlanul még rá is dumálják az emberre.
2021. máj. 4. 07:42
 3/3 Kisgöncöl válasza:
Így van. Kereskedésbe többet sose megyek. Azóta van egy nagyon jó állapotú autóm magánszemélytől.
2021. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!