Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi galant miert ilyen...

Mitsubishi galant miert ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Autot szeretnek venni, és nézelődtem. Megtaláltam ezt a típust es nagyon tetszik, de nem értem miert ilyen olcsó. 90-300 ezer forint kozott mar nagyon szépeket találni. Viszont hasonló adottságú autók sokkal drágábbak, nagyon tetszik de gyanús nekem. Szerintetek mi lehet a háttérben? Mi lehet az oka? [link]

2017. febr. 13. 13:17
1 2
 1/11 Wadmalac ***** válasza:

Szerintem itt a válasz:


"Járművek átlagos kora: 21 év"


Add hozzá, hogy méretes, nem éppen kis köbcentis autók.



"Viszont hasonló adottságú autók sokkal drágábbak"

Például?

2017. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Ez 250-ért _szerinted_ szép? Itt-ott meghúzva, hátul megnyomva, ülés szétülve, rozsda, esélyesen visszatekerve (dízel évi 10000km-re?). Nekem mást jelent a szép.
2017. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Angliában örülnek, hogy a 6-7 éves jobb kormányos autóikat ingyen beveszik a roncstelepek (amiket kelet-európaiak vesznek meg 500-1000 font körül alkatrésznek), Nyugat-Európában 1000 euró körül 10 éves autókat vehetsz, aki egy ilyentől meg akarna szabadulni (de senki sem olyan hülye, hogy ennyi idős koráig megtartsa), az kb. 1000 euróért vihetné roncstelepre.
2017. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát pl. hogy 20 éve is majdnem lehetetlen volt alkatrészt találni hozzá, ma meg aztán pláne esélytelen.
2017. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert egy fos autó?
2017. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BiTOPro97 ***** válasza:

#5 Nem fos, ha visszaolvasod, szépen sorban leírták mik a bajok vele, de egy vele egy korú Saabnál, Rovernél még ez is jobb, kivétel talán a szűkös Rover 75.


Na egy korrekt állapotú Opal Astra G Isuzzu motorosnál olcsóbb autóval senki ne panaszkodjon ezen túl: Meg mondom előre szívás lesz, vagy állandó barkácsolás.


Amúgy direkt azért vettem öregebb autókat mint amire pénzem volt, mert mindent megcsináltam rajtuk. Ez volt autó vezetésem első 15 hónapja, három autóval. Jó kettő csak "pár" hónapig volt meg.

2017. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BiTOPro97 ***** válasza:
Ha venne hozzá félmillióért alkatrészt egy hónapig műhelyekben dolgoznának rajta - ami nagyon nem olcsó, lehetne egy jó autó. - a vicc gyűjtő adna is érte annyit. De kitudja mikor.
2017. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"de egy vele egy korú Saabnál, Rovernél még ez is jobb, "


Ezzel te is beismerted, hogy mi a véleményed az autóról, hogy ezekhez hasonlítottad :)

2017. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BiTOPro97 ***** válasza:
Ez igaz.
2017. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BiTOPro97 ***** válasza:
Főleg, hogy mintha az a Saab azért lenne meg fejben, mert Opel Vectra volt átszabva, csak nem minden lehet Opel árban és könnyen kapni hozzá.
2017. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!