Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ember az aki megmagyará...

Milyen ember az aki megmagyarázza, hogy az 1.3-as autónál jobb nincs is, mert neki az van?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom indoknak hogy neki elég, és mindenki hüly, meg újgazdag, akinek nagyobb, vagy épp jobb van.

Az ilyenek komolyan elhiszik, vagy azért tudatában vannak, hogy egy S-osztálynál is van jobb?

Vagy esetleg azt hiszik hogy épp az ő 1.3-asuk az ami jobb az S-osztálynál? :)

Azért ez vicces lenne.


2017. febr. 13. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne jobb? Ha egyértelműen jobb lenne egy másik, akkor mindenki azt venné. De mégsem veszi azt mindenki, tudod miért? Mert ennek is vannak előnyei. És lehet valakinek ezek az előnyök fontosabbak mint a másik által nyújtott előnyök. Szóval ne legyél hülye és szűklátókörű.
2017. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: Neki az a legjobb.

Szempontjai lehetnek, ami szerint a legjobb: fogyasztás, karbantartási igény és költség, használati szokások (autópálya, rövid utak csak, kis létszámú család, nem kell nagy csomagtartó), vásárlásra fordítható összeg.

Minden autóvásárlás kompromisszum fentiek szerint, meg még sok más szempont szerint.

2017. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok szűk látókörű. Szeretem pl. az oldtimereket, hamarabb megnézem mint egy újat a német trióból. Azért nincs csak egy 77-es 911-em, mert nem lenne célszerű. De Volt 1.3-as wagonR-ünk is, Volt corradom, Volt nagy lépcsőshátú, sőt most hogy ingázok, annakellenére hogy nem vagyok diesel párti, napi 70km-nél már vettem egy dieselt az ingázáshoz.


Engem igazából az érdekel hogy milyen ember az, aki egyből azzal jőn hogy mindenki kissebbségi komplexusos akinek nagyobb autója van, és csak felkapaszkodott magamutogató.

Ahol én élek, mindennapos hogy fiatalok is és 70 éves papperek is járnak C vagy E klasséval, kisöreg jön a 25 éves tip-top 735-ös BMW-jével, alig lát. És errefelé nem látom hogy ilyen előítáletes irigy megjegyzéseket ejtenének el. (kivétel a főnököm, neki új fordja van, és mindenkire megjegyzést tesz, akinek az autója 20 éve többet ért)

2017. febr. 13. 22:37
 4/13 A kérdező kommentje:

"Szempontjai lehetnek, ami szerint a legjobb"


Teljesen korrekt. De mire föl néznek le másokat, aki másképp gondolja? Ma a legjobb amit olvasni szoktam, hogy többet vannak a prémiumok szervizben mint otthon.:))

2017. febr. 13. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, egyszerűen szűk látókörűek, és soha nem is láttak semmilyen más autót, nem ültek attól erősebben, nem is olvastak róla, nem érdekli őket. Egyszer beültetnél egy ilyet egy 2.5 benzines kormányához, már összepisilné magát.
2017. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És érdekes mégis neked van kisebbségi érzésed mert te foglalkozól másokkal. Lefogadom ugyanúgy egy egykettes szekeret hajtasz csxk játszod itt az agyadat.. És igen elég ,ugyanúgy megy a városi paraszt a kettőöttel is a dugóban mint az egyhárommal csak 4 szer annyiból,feleslegesen. Sötét vagy fiam..
2017. febr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vitatom kedves kérdező, hogy igazad van, de azért az is megérne egy misét, hogy miért kell az ilyen hülyéken fennakadni, és ennyit foglalkozik velük? :-)

Nekem van egy Isuzu D Max-om, hetente legalább egy alkalommal megkapom én is, hogy "minek ekkora autó", csak engem pl. nem érdekel.

2017. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Lefogadom ugyanúgy egy egykettes szekeret hajtasz csxk játszod itt az agyadat.."


Biztos, ha te mondod...:)

Nem írtam sehol hogy milyen autóm van. Akkor mire játszanám magam? Na gondolom itt megállt a tudományod kedves íkúzéró.

Azt elérulom hogy nincs S-klassém, és még a márka Sem az.

2017. febr. 14. 18:10
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja, és errefelé nem az S8-cal Sem az 1.2-es korsával nem szokás lenézni egymást, és menőzni Sem.

Az olyan ősi kommunista szokás. Még a leda-skoda-trabant pécsméregetésbőől maradt vissza.

2017. febr. 14. 18:13
 10/13 A kérdező kommentje:

"ugyanúgy megy a városi paraszt a kettőöttel is a dugóban mint az egyhárommal csak 4 szer annyiból,feleslegesen. Sötét vagy fiam"


Ha neked annyi eszed van hogy a dugóban indulsz el, akkor ki is a sötét?

Na pont az ilyen beszűkült látókörű barmokról szól a kérdés. Ezt csak úgy lehetne szélesíteni ha baltával a szemed közé csapnak.:D

2017. febr. 14. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!