Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 300 ezer...

Milyen autót vegyek 300 ezer Forintból?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok. Kisautót szeretnék, nézegettem:

-Suzuki Swift

-Opel Corsa B

-Renault Clio

A kérdésem, hogy melyiket érdemes nézegetni?

300ezer van csak az autóra, papírozás nincs benne a keretbe!!



2017. febr. 14. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
+ tegyél félre 200 ezret az első szervízre mert egy 300 ezres autón van mit javítani
2017. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól függ kitől veszi az ember, nevelőapámnak is autószerelő haverja adott el autót 600ezerért...egy kalap szar volt, szóval szerintem nem csak a pénz meghatározó indok..hanem a tulajdonos is.
2017. febr. 14. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézegetheted mindegyiket, arra számolj, hogy sok lestrapált közül kell választanod egyet, ami vállalható állapotban van.

Sajnos a hirdetések böngészésétől nem leszel okosabb, az autót kell megnézned, nem a hirdetést

2017. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd te eldöndöt melyik tetszik,arra azonban figyelj hogy a próbakör ne 200 m legyen,hanem üzemmelegre kell hajtani,mert a hibák ott jönnek elő.
2017. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Mondhatunk mi akármit, úgyis egy lepukkant béjemvé lesz.
2017. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 éve vettem egy Swiftet 260-ért. Azóta kb max 50ezret költöttem alkatrészre, pedig 2 éve napi 60 km-t megy...

Szóval nem csak hulladékokat lehet ennyiért kifogni, csak meg kell nézni.

Én nagyon ajánlom a Swiftet, mert sokat kibír, és olcsó az alkatrész meg a fenntartás.

2017. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért állapotot veszünk, nem márkát!

Legyen rajta friss műszaki, szerintem ez is egy fontos szempont! Vagy, ha csak pár hónap van rajta, akkor meg érdemes megnézni az alvázszámát, hogy mennyire látható, hogy átmenjen még legalább egyszer a műszakin. A felsorolt kocsik közül mindegyik jó lehet, mint írtam állapot/műszaki alapján választanék ennyi pénzért!

2017. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csajomnak 220e ft-ért vettünk Swiftet, olaj+vezérlés+szűrőcsere+átírás után semmit nem kellett még rákölteni, 1,5 éve már megvan! Ennél jobbat nem találsz napi használatra, hidd el nekem. Annyi, hogy érdemes alánézni, van amelyik szereti a rozsdát!
2017. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!