Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millió forintból új kocsit...

5 millió forintból új kocsit vagy használtat vegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
amilyet akarsz
2016. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a határ, ami felett már érdemes új autón gondolkozni.
2016. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
villamost vegyél.
2016. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Ez nagy dilemma lehet. Mert ennyiért már lehet venni audi RS6-ot, vagy bmw m3-at, vagy akármit. vagy egy új suzukit, vagy ladát, vagy mazdát.
2016. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
5 millióból én egy tartós mitsubishin vagy hondán gondolkodnék, szerintem maradna is belőle pénz.
2016. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

5 millió forint kimondva lehet hogy soknak tűnik, de ha valaki beleássa magát az új autók áraiba, nem túl nagy a választék.

Ennyiért kapsz egy alapfelszereltségű 1.0-s benzinmotorral szerelt új Astrát. Vagy egy Suzukit, Daciát, Ladát néhány extrával. Kb.

Az igényeidtől is függ hogy mit szeretnél. Elég egy egy alap autó, vagy valami extrát szeretnél. Ha elég akkor egyértelműen új autó.

Nekem ez az 5 millió pont határeset. Egy lutri használt autóra kockáztatva sok, egy újra kevés. Gyűjtenék hozzá még 1-2 milliót és abból már komolyabb új autót is lehetne nézegetni.

2016. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ha mindig gyűjtök hozzá egy kicsit akkor sosem lesz autóm :d
2016. szept. 3. 20:48
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

Egyrészt nem éri meg új autót venni,másrészt 5 millióból nem sok jót kapsz.


Én használt Mazda 3/6,Toyota Corolla,Honda Accord/Civic-et vennék ennyiből.

Kizárólag szívóbenzinesbe,abból is legalább 1.8-ast.

2016. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%

Ja, hogy első autód lenne?! :)

Az más.

Én 4 éve vettem meg az első autómat, 1,4 millióért használtan. Most is még azt használom, jó választás volt, ennyi pénzért a lehető legjobb. Szeretem, kutya baja, de most már többre vágyom.

Nekem is kb 5 millió van most a bankszámlámon. És én már csak új autóban gondolkozom. Amit kinéztem, az 7-7,5 millióba kerül. Én arra gyűjtök most. De annyival könnyebb helyzetben vagyok, hogy addig is van autóm, tehát nem sürgős megvennem az újat.

2016. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
U.i.: Szívó benzines autót soha az életbe nem vennék. Esetleg talán valami nagy köbcentis, 3000-4000-es V8-ast. De azt meg fenntartani nem tudnám.
2016. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!