Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó vált be nektek?...

Melyik autó vált be nektek? (leírnátok, hogy milyen autótok van, bevált vagy nem vált be)?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hogy Japán, Német vagy francia a jó autó esetleg amerikai angliai

2017. febr. 14. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

BMW E36 328i. Esztétikailag felújítást igényelt, kicsit zaklatott előélete lehetett. Ezen kívül kapott némi futóműtuningot, sperrt, így van egy viszonylag megfizethető autóm, ami a mindennapi közlekedés mellett némi élvezkedésre is alkalmas.

Nekem bevált, de nem ajánlanám mindenkinek. A megbízhatóságával nagyon elégedett vagyok. Hűtőt és pár csövet kellett már cserélnem a kora miatt, azon kívül csak kopó dolgokat cseréltem 6 év és 50000 km alatt. Az alkatrészárak szerintem teljesen vállalhatóak, és mindent kapni hozzá a legutolsó kis sz_r csavarig. Nem hibátlan autó, de elektronikai és mechanikai oldalról nagyon jó konstrukciónak tartom.

2017. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Opel Astra H 1.7CDTI. Bevált.

2012-ben vettem 6 évesen. Azóta több mint 100.000km-t belepakoltam. Csak kopó alkatrészeket cseréltem rajta, még nem hagyott ott sehol. 5 literes fogyasztással eljárok vele. Még így 11 évesen és 270.000km-rel is eléggé egyben van, nem egy lestrapált darab, elég strapabíró.

Felszereltségben az én igényeimet maximálisan kielégítette: fűthető félbőr ülések, adaptív xenon fényszóró, fedélzeti navigáció, elektronikus lengéscsillapításvezérlés, etb...

Úgyhogy bevált. Mostanában gondolkozom rajta, hogy lassan ideje lenne továbblépni, de fogalmam sincs mi lehetne a méltó utóda, ami tetszik is, felszereltségben sem visszalépés és árban sem egy vagyon.

2017. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tomcatters ***** válasza:
Nekem 2004 benzines 2.0 Honda Accord van Amiert szeretem,az a futóműve, gyárilag alap az 5 lengokaros sportfutómű, ami nem igazan szereti a jo magyar utakat,de nagyon stabil,kanyarba nagy sebesseggel is be lehet menni ....stb A valtoja is jo kisujjal vegiglehet valtogatni nagyon rovid uton jar , Motorja is nagyon finom jarasu :D Uj kora ota használom .. 146 ezer van benne,eddig hibátlan :)
2017. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

'97-es seiftem van, 4 éve hajtom, 2 éve napi 60 km-t ingázok vele, nagyon bevált. Annyira igénytelen, és olcsó fenntartású, hogy az félelmetes.

Családi autónk egy kombi Baleno az is nagyon bevált.

2017. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...

Én inkább a japánokba bízom (Mazda, Honda, Suzuki, Lexus, Subaru stb.)!

Ti a Japánban, vagy a Német autóban bíztok ?

Előre is köszönöm :)

2017. febr. 14. 19:15
 6/13 Tomcatters ***** válasza:
En a Japant szeretem van meg egy kis 1.4 corollam is ,az is motorikusan ,elektronikusan...stb nagyonjo ,csak szerintem a futomuve kicsit instabil ugy 150-160 nál
2017. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csakis a német. Előző Audi A4 1.9 PDTDI volt a kedvenc autóm, abban 100 ezer km szaladt bele teljesen hibátlanul 2 év alatt (!!) úgy, hogy 320 ezer km-mel vettem az autót. A mostani egy A6 3.0 TDI, 80 ezer megtett kilóméter alatt csak a turbót kellett felújítani, semmi más gondja nem volt.
2017. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 veterán vas ***** válasza:

Nyugodt szívvel mondom, hogy eddig, nekem minden autóm bevált, és nem okozott csalódást.

Na nem azért, mert annyira szuper autóim voltak, és nem is azért, mert olyan ügyesen tudok választani.

Egyszerűen csak az a titka, hogy elfogadtam az adott jármű képességeit, tudomásul vettem a határait, és nem akartam többet.

Pl. a 20ezerért (!) vásárolt 1962-es Octaviával, nem akartam 150-et menni, és nem próbáltam a lámpánál legyorsulni a legújabb Hondát. :D

Jelenleg egy II.generációs Swiftem van. 10 éves múlt, igénytelen mint a teve, semmi panaszom rá.

2017. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van olyan ember akinek Német és Japán autója is volt?
2017. febr. 14. 19:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Én alapvetően német párti lennék, de amúgy azt mondom, hogy a legtöbb márkának van jó és rossz típusa, illetve mindegyiknek más a gyengéje és az erőssége. De ha most lenne 6-8 millió Ft-om egy új autóra, akkor szerintem a Mazda szalonba mennék először, majd a friss autóval egyből egy profi műhelybe teljes alváz és üregvédelemre, mivel a márka gyengéje a korrózióvédelem. A németeknél már körültekintőnek kell lenni, megszaporodtak a problémás típusok. Maradnék a szívóbenzinnél, amíg lehet.
2017. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!