Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy koplett...

Szerintetek egy koplett motorfelújítás mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
egy BMW e36 318i ről van szó, a karosszáriája hibátlan, és kíváncsi lennék rá, hogy megéri e felujjítani a motort vagy nem erdemes... köszi a válaszokat :)

2017. febr. 15. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent nalad egy motorfelujitas?

Hengerfejet rendbe tennplusz par aprosag vagy kosárba szetszedni a motort es nullarol osszerakni......mert nagyon nem mindegy!

2017. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit értünk felújítás alatt.
2017. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondjuk pl, ami igazán érdekel az az, hogy rendbetetnni a kompressziót, tehát megfurni, főtengelyt köszörülni stb. igazából nem egy minimum ár érdekelne, hanem egy maximum ár, mert az én gondom az az, hogy már közel 400 000 km van a motorban, és csipegeti az olajat egyre jobban, és igy gondolom, hogy a közeljövőben valami beavatkozásra szükség lesz, és ezt nem tudom, hogy megéri e vagy sem
2017. febr. 15. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyel bele egy bontott motort.....ennyi!Mar ha csak a furast nezzük az maga vagy 100ezer.....biztos nem locsolnrk ra egy rossz e36-ra raadasul egy ilyen alap motorral tobb szazezret!
2017. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy motorfelújítás kb olyan, mint egy házfelújítás. Amikor nekiállsz, akkor derül ki, hogy ajjaj, ezt is ki kell cserélni, azt is is ki kell cserélni, meg amazt is ki kell cserélni...
2017. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Memphiske válasza:
Nyugodtan kezdj bele, én is megtettem költöttem a "rossz" bmw-re és megérte. Nekem is 1.8-as bmw-m van, ls ha költesz rá meghálálja. Amit tervezel vele valósítsd meg, ls egyedi lesz, és ha normálisan meg van csinálva akkor jó is. Egy motort lehet fúrni, faragni ésszel, és tuningolni, persze nem 1-2 forint de ha igényesen csinálod, akkor megéri. Üdv.
2017. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!