Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki tömegközlekedést használ...

Aki tömegközlekedést használ vagy hiteles kisautót vásárolt miért nézi le a 20-25éves prémiumokat? (Pl. BMW)

Figyelt kérdés
Értem én, hogy késik a vonat, koszos a busz, kigyullad a metró meg azt is elhiszem minimálbérből a szalag mellett 3műszakban dolgozva nehéz kifizetni a hitelt az új ladára vagy dácsiára, de ezért miért kell lenézni másokat akik öreg prémium kocsikat vásárolnak? Kedvencem a tankolnak 1500ért mondat. Szerintetek ami 10-12-16litereket eszik meddig elég 1500? Ami 25éves ott szerintetek nem kell lakatolni meg a fél kocsit újra cserélni? Sokan a vételár többszörösét ráköltjük mert nekünk ez a kocsi tetszik és kész!

2017. febr. 15. 19:34
1 2 3 4
 1/36 Donald J. Trump ***** válasza:
73%
A 20-25 éves lerúgott prémiumautó vásárlókat szerintem minden egyéb közlekedő lenézi, még a tolószékben ülő meg fehérbotos is.
2017. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=_13n6bCfd6U


https://www.youtube.com/watch?v=FJNHhrvZSGg


https://www.youtube.com/watch?v=OI1TJ-1aCZY


Gondolom ennyi videó elég lesz estére a csámcsogás és lenézés helyett.

Bkv bérlet vásárlás után, érdemes végignézni őket!

2017. febr. 15. 19:49
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az a legkirályabb, ami neki van éppen. Ha 1.0-ás Swift, akkor az az überkirály, ha 316-os rozsdás BMW, akkor az, ha 750-es V12-es BMW, akkor pedig az.

Sajnos rengeteg a korlátolt, szűk látókörű ember, aki csak kötekedni tud, és a másikét lenézni. Mert csak ő volt okos, és a másik hülye. Ennyit tudnak.

Képzelheted, nekem van egy 25 éves 525-ös BMW-m, meg egy 10 éves fekete Audim, 3.0-ás. Kapok ám hideget-meleget :)) De nem nézem le a kisautókat sem, szívesen járok apám 1.2-es Thaliájával is, meg a családi veteránnal, az 1310-es Daciával. Persze olyankor meg hallom, hogy "Mivan, nincs pénz tankolni a BMW-t meg az Audit?" :)))

2017. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Donald J. Trump ***** válasza:
89%

Szépek a gyári marketingvideó alapján az elképzelések :D

A valóság: https://www.youtube.com/watch?v=2tJUVOz3X6o

2017. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
2017. febr. 15. 20:09
 7/36 Donald J. Trump ***** válasza:
94%

Tényleg, most hogy mondod én is mindig ilyen gyári állapotra restaurált tükörre fényezett oldtimereket látok minden magyar autóbzzinál. A csuda vigye el, pedig én már azt hittem, hogy csak azért veszik a lerobbant prémiumautókat, hogy felvágjanak a márkanévvel, de most végre megértettem, hogy nekik volt igazuk, s a 25 éves BMW-nél egyszerűen nincs jobb választás a közlekedésben. Azt hiszem én is megyek és veszek egyet 150.000 forintért - pedig már megvolt a jegyem a hétvégére egy párizsi luxusprostihoz az Air Francenál, de rájöttem, hogy sokkal célszerűbb egy ilyen öreg vassal autózni.

A videók linkelését pedig ne hagyd abba, hátha más is megvilágosodik!

2017. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Megvan sajnos a suttyó réteg az öreg prémiumoknál, szóval nem teljesen alaptalanok az előítéletek, sőt. Ha voltál az utóbbi időben Soltvadkerten, akkor láthattad te is. Sajnos nagyon sokan kritikán aluli állapotú autókban érzik magukat borzasztó menőnek. Pesten is összeakadtam a lámpánál valami 20 éves gyerekkel, nekiállt velem versenyezni az E36-tal, a mélyládából szólt a gagyi maffiarap, de első lengéscsillapítóra nem futotta. Szerinted mennyire halott az a gátló, amin szemre látod az úton, hogy semmit nem csinál? A felni, a zene mind fontosabb, mint az autó műszaki állapota. Ha tesz alá futóművet, akkor szigorúan TA Technix, ami annyiba kerül, mint egy pár Bilstein gátló, nyilván nem véletlenül. A gumi csakis kínai lehet, vagy 8 éves használt, mert a szép felnire 100-150ezer lenne egy garnitúra jó gumi.


Én is E36 tulaj vagyok, és biztos vagyok benne, hogy sokak szemében én vagyok a suttyó az utakon, csak engem ez nem érdekel. Élvezd ki az öreg prémiumod, amíg teheted, mert az ilyen autók kora sajnos lejárt! Mi pontosan tudjuk, hogy miért ülünk ezekben az autókban. Nem másoknak vettük, hanem magunknak.

2017. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

"s a 25 éves BMW-nél egyszerűen nincs jobb választás a közlekedésben. Azt hiszem én is megyek és veszek egyet 150.000 forintért"


Jó ötlet de kérlek mond hol mert veszek én is.

Hasznaltauto.hun 150eFt ig látok 2db papírnélküli motornélküli hiányos 6hengeres ötöst és 1db törött 4hengeres ötöst meg 3db törött 4hengeres hármast.


Melyikre gondoltál?

2017. febr. 15. 20:33
 10/36 anonim ***** válasza:
49%

Nem a 20-25 éves karban tartott prémiumot nézi le. Eleve nem az autót kell lenézni, hanem azt a szerencsétlen balfasszt aki egy lerúgott(értsd 10-15 éve volt jó állapotú valahol nyugaton fiatal korában) roncsot vesz csak azért, hogy többnek látsszon.

Vettem egy zsír új jól felszerelt autót zsebből, szóval nem a ladám hitelét nyögöm épp...

2017. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!