Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ciki, ha öregebb...

Szerintetek ciki, ha öregebb kocsim van, mint én?

Figyelt kérdés
Van egy álom autóm,az ára ott van,hogy simán meg tudom venni,egy másfél év múlva,úgy,hogy marad bőven tartalékok is,csak ez a kocsi 21,5 éves,ciki ez?

2017. febr. 15. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nagyon ciki.

Az utcán ki fognak gúnyolni. Szörnyű megaláztatásban lesz részed, nem biztos hogy képes leszel feldolgozni.

2017. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja, ez nagyon durva :O :O
2017. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Ez a baj veled... Szerintem engem érdekel hogy más mit gondol és milyen kocsija van? Beáll a 20 éves vasam mellé az új S Merci és ugyanúgy vigyorgok mert jól érzem magam az autómban. Mit foglalkozol mással?
2017. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Csak akkor ciki ha prémium kocsi.

hugyoooosfoooosooooss opel, vw, suzuki, skoda lehet az nem ciki. Sot ha rohad az menő is.

Bmw és Merci esetén minden ciki ami nem vadonat új.

2017. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mint a viccben, az öregedő házaspár beszélget:

- Képzeld, összegyűlt a pénz, jövő hónapban megvehetjük azt az autót, amire 1978 óta vágyunk!

- Csak nem... meglesz a vadonatúj Mercedes?

- Nem, nem az, hanem az 1978-as állólámpás.


Amúgy nem ciki, ha használni veszed, nem menőzni.

2017. febr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 veterán vas ***** válasza:

Szóval, megtaláltad álmaid autóját, meg is tudnád vásárolni, de az tart vissza, hogy mások mit szólnak majd a kocsi korához?

Szerintem nem az a ciki, ha az ember megszerzi álmai autóját(bármilyen korú is) hanem az a ciki, ha ilyen gondolataid támadnak. :(

2017. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kocsi és hány éves vagy te.


Egy youngtimer is lehet alázós...

2017. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Nem, nem az, hanem az 1978-as állólámpás. "


Pedig azok már most is nagyon drágák.



:DDDD

2017. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire számít hogy mások mit gondolnak, akkor szerintem Magyarországon ne vegyél autót mostanában...


Ha régi Swifttel jársz akkor azért vagy proli, ha régi némettel akkor azért vagy "lúzer", ha meg új autóval, akkor meg majd hozzád vágják hogy biztos csalsz, lopsz hazudsz, és nem rendes munkával kerested meg a pénzt....


"Mert ha bezzeg Pisti a faluszélén 4 általánossal keres havi 60-at, akkor ne gyere te már azzal hogy diplomával, jó munkával ilyenre telik tisztességes pénzből, amúgyse munka az ha nem betont keversz, szóval biztos csalsz" logikával gondolkoznak...

2017. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit gondolnak mások? Nekem meglett volna a lehetőségem, hogy vegyek új autót, 7 milkám lett volna a kocsi vásárlásra, szóval nem kellet volna hitel sem, persze a 7 milkáért nem premium kategóriás autót tudtam volna venni. Szétnéztem neten, hogy ennyiért milyen új autók lennének, igazából semmi olyat nem találtam ami megérte volna a 7 milliót. Egyik kereskedésnél megláttam egy 20 éves használt autót remek állapotban. Egy Maserati Quattroporte volt, 2.8-as V6-os motorral. Azóta is ez a kocsim van, és semmi pénzért nem cserélném le. Öreg autó, nem mai formaterv, viszont a mai napig odaver szinte bármelyik autónak. Az, meghogy mások ócskának tartják, hát na, az az ő bajuk, engem nem érdekel.
2017. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!