Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag hegesztéssel betudják...

Műanyag hegesztéssel betudják foltozni a lökhárítómat?

Figyelt kérdés
ködlámpát venném ki és a tátongó lyukat kéne befoltozni megtudják csinálni, vagy egyszerűbb új lököst venni?
2017. febr. 16. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki csináltatott már hasonlót akkor egy infot, hogy hova vitted megköszönném.
2017. febr. 16. 11:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Műanyagoshoz vidd, de nem tudom merre laksz.


Amúgy miért akarod kivenni? Hiába foltozzák be úgymond, marha hülyén fog kinézni. Mintha fapadosan vetted volna az autót. Inkább végy másik ködlámpákat bontóból, ha rosszak.

2017. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért akarom mert hülyén néz ki vele, a ködlámpát a lámpába is betudom szerelni.
2017. febr. 16. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor meg semmit nem fog érni. A ködlámpának pont az a lényege, hogy ködben is lássák ha jössz és ne kanyarodjon ki eléd valaki. Mégpedig úgy, hogy a köd alatt világít. Mivel alul van.
2017. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem okoskodas, kell amugyis hatso kodlamparol van szo. Rengeteg autonal a lampaban van megoldva............ ott pedig csak az a lenyeg hogy eszrevegyenek.
2017. febr. 18. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaah, nem tudtam, hogy hátsóról van szó. Azt hittem elsőről. Hát érdekes. Gondolom valami terepjáró, vagy ilyesmi. Azoknak van külön a ködlámpája. Nah meg ennek a Lexus-nak például.


[link]


Szóval jah, olykor elég hülyén tud kinézni. Oké.


De menj műanyagoshoz, az meg tudja csinálni. Nekem például tök nagy rész tört még ki a lökhárítómból néhány éve, azt simán megcsinálták. Ráadásul ott is ahol patent van.. Mégse kellett új lökhárító Meg ha például a dobbetét rögzítése meglazul és hozzáér az elülső kerékhez és szétszedi, azt is például megtudják csinálni.

2017. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszi szepen
2017. febr. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!