Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha valaki a parkolóban kicsit...

Ha valaki a parkolóban kicsit megkarcolta a hátsó lökhárítómat, azt meg tudom csináltatni valahogy cascora? Szerintem biztos nem haladja meg a kár az önrészt! Akkor így nem is tudom cascora megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Nem az én hibámból történt, mégis nekem kell fizetni az önrészt vagy hogy van ez?
2014. ápr. 23. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nőből vagy ... annak a kicsi karcolásnak lehet a következménye a lökhárító komplett fényezése ... az már meghaladhatja az önrészt (persze nem tudom, hogy mennyi) ... ha nem haladja meg, akkor nem tudod megcsináltatni cascora
2014. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem haladja meg az önrészed a javítás költségét(pár lökhárító karc, még színre-fújt lökhárító javító festése esetén sem kerül tízezrekbe!) ...akkor nem!

de, ha jeleznéd az önrészed összegét, és azt, hogy milyen lökhárítóról és mennyire mély karcokról (horpadás is?) van szó konkrétabb választ is kaphatnál!

2014. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lökhárító színre fújt (piros) , a karc nem túl mély, fehér színű, kb. 10 cm hosszú. Az önrész 50.000 Ft. Az autó 2012-es Kia Picanto. Na de tegyük fel, hogy mondjuk mindennel együtt 70.000 lenne a javítás...akkor az 50.000 önrészt nekem kell fizetni? Ha nem is én okoztam a kárt?
2014. ápr. 24. 06:00
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!