Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TDI golfon hogy cseréljem le...

TDI golfon hogy cseréljem le vezérlését? (leírtam)

Figyelt kérdés
Most vettem sporoltpénzből álmaim kocsiját és az eladó is mondta meg neten is mindenhol olvasom cserélni kell vezérlést. Ehhez milyen szerszámokat vegyek? Sikerül nyáron átírni és havonta félre rakok 5eFt karácsonyig és szüleim is ezt a közel 50et megtoldját 50nel akkor 100ból milyen tuningot vegyek Decemberben beléje? Azért akrom tuningolni me osztálytársamnak van egy öreg roncs bmw je és nembírom legyorsulni!!!!

2017. febr. 18. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem vagy jártas a szerelésben inkább bízd ez szerelőre. minden rosszindulat nélkül mondom. 100-ból meg milyen tuningot decemberbe? hát szerintem vegyél majd rá négy téligumit inkább :)

a maradék pénzt meg költsd lányokra :)

2017. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Vezérlés nem kell bele, az hülyeség, jó bele a szíj amit Wolfsburgban beletettek, nem voltak hülyék a német mérnökök, hogy szar szíjat tegyenek bele. Úgy jó az, ahogy van.

Tuninghoz:

-matt sötétített fóliák az ablakon: +15 lóerő

-No fear matrica: +5 lóerő

-hátsó szélvédőn "ez dízel, te qrva" matrica: +20 lóerő

-mélynyomó, ami elfoglalja az egész csomagtartót: +10 lóerő

-ha lehúzod mind a 4 ablakot, és közben felgúzod a zenét maxra: +25 lóerő.

2017. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ne bunkozzztok, amugy zene van benne vettem egy SAL ládát meg kéken világító fejegységet!

Valami tuning kell majd bele amivel az öreg roncs bmvt lenyomom!

2017. febr. 18. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, akkor nem otthon kell nekiállni egy vezérlés cserének, ami ha rosszul sül el, szétcseszi az egész motort.


#2

A sötétítés sokat dob a kinézeten, és jobb lesz a hővédelem, és még a mögötted levő lámpája sem vakítja ki a szemed.

A mélynyomó tök jó dolog, nekem nem foglalja el az egész csomagtartót, de nem is kicsi. Nem kintre zenélek, hanem magamnak, és az autóm szigetelése miatt amúgy is alig hallatszik ki.

2017. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
okosabb lett volna ha a zene helyett lecserélteted rajta a vezérlést,ne adj,isten még az olajat is...
2017. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fos tádé-t minek vettél....ha vezérlést nem tudsz cserélni akkor a tuning az a felesleges kategória ha nincs pénzed rá bőven mert csak pénznyelő lesz.
2017. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es

Nincs is bajom nekem a fóliával meg a zenével, sőt, éppen azt próbáltam bizonygatni, hogy milyen jó hatással van az autóra is.

2017. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:D

Akkor van pár plusz lovam, jó tudni.

2017. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!