Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglevo automat szeretnem...

V. Nimrod kérdése:

Meglevo automat szeretnem lecserelni es tanacstalan vagyok, hogy milyenre csereljem?

Figyelt kérdés
Napi 30 km-z utazok a munkahelyemig es 30-at vissza, valamint atlag 2 havonta megyek haza Erdelybe. Amiket neztem: Vw Passat, Suzuki Vitara, Hyundai Tucson, Dacia Duster, Vw Golf. Melyik lenne jo valasztas es miert? Valaszaitokat elore is koszonom!

2016. dec. 8. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos a magas ülés(mondjuk gerincprobléma miatt), akkor jobban jársz egy nem SUV autóval. Kevesebb szélzaj, kisebb fogyasztás, stb.

Aztán ezek méretben is különböznek, azt meg neked kell tudni, hogy mekkora kell.

Aztán az is kérdés, hogy új, vagy használt, benzines vagy diesel.

Sok itt a kérdés...

2016. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Suzukit , Daciat nem ajánlom, nagyon fapad kategória,hangos,kemény minden... egyszóval szar

Ha ezek közül akarsz választani passat -ot ajánlanám, bár én nem vagyok vw-s,de ha ezekről van szó ugy mondom.Persze kérés hogy milyen árban, nagy a kinálat és sok a visszatekert nem dohányzó nöi tulajos...

Szóval többet megkell nézni, nem csak 1-e

hyundai-t vezettem már egyszer ,nem jött be, Persze ez ember függő hogy kinek mi tetszik

2017. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!