Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8-900-ért milyen autót, ami...

8-900-ért milyen autót, ami nem német?

Figyelt kérdés

megrögzött német autó fan voltam, de az utóbbi időben annyira, de annyira unalmasnak találom őket

szívem szerint egy Alfát vennék, de azért nem szeretném szopatni magam


2017. febr. 20. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Terepjáró, egyterű, kombi vagy egy coupe? Mire kell? Meg mekkora távokra? Városba vagy autópályázni az se mindegy.Na meg benzin vagy dízel?
2017. febr. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Alfa75
2017. febr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Én megrögzött német fan vagyok, de ha mást kellene vennem, akkor ennyiért Toyota csak, esetleg Mazda, vagy nem hülyegyerek Honda
2017. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Alfa, Lancia
2017. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az évjárat nagyban befolyásolja, hogy mik közül érdemes válogatni. Régebbiekből jó választás lehet: Honda, Toyota, Mazda, Fiat, Lada. Újabbakból: erre sajnos egy típust sem tudok írni, még nem találkoztam egy kimondottan jóval sem.
2017. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Toyota, Mazda, Honda, esetleg Mitsubishi.
2017. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem japán. Honda,toyota. Vannak még jó corollák,civic-ek. Ahogy tudom sajnos rozsdásodnak,de előbb esik szét minthogy megadná magát az ős szivo-benzin
2017. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!