Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert mondjak hogy a Simson...

Miert mondjak hogy a Simson ilyen meg olyan jo mert 40 eve mennek? Csak manapsag a Simsonok 99%-a felujitott tehat hiaba megy 40 eve ha nem gyari. Akkor miert olyan jo?

Figyelt kérdés
Szerintem tákolmány az osszes Simson csunyak is meg minden.Meg birom amikor a Simsonb*zik fikazzak az osszes supermotot meg gyorsasagit hogy 10 ev mulva sehol se lesznek meg ilyenek kozbe meg azt lehet olvasni hogy akinek Simsonja volt elobb tanult meg szerelni mint motorozni. Most akkor hogy van ez?
2017. febr. 20. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb a szart :D Egy bilin ülsz, kemény rugózással, rövid tengelytávval, fél óra után zsibbad a segged, és szétrázza a beledet.
2017. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aki olyan magas, hogy kényelmetlen a nagytestű robogó, annak a simson is kényelmetlen. Rugózáson tudsz változtatni, és lágyul. Rázni meg harmadúgyse ráz mint a simson. Mentem simsonnal, aszfalton úgy rezgett a tükör rajta, hogy semmit nem láttam benne, pedig nem volt fellazúlva.
2017. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Maximálisan megcáfolnám. A magyar utakra a Simson tökéletes. Hosszú rugóút, lágy rugózás, nagy kerekek: minden, ami ide kell! Nem tudom hogy te min ültél, én sima N-es Simsontól kezdve Enduroig mindent próbáltam, sosem panaszkodhattam. Hozzáteszem, a gyári lengéscsillapítókkal. Robogóra meg eleve kemény rugózás kell a pici kerekek és a rövid tengelytáv miatt.


"Rugózáson tudsz változtatni, és lágyul." Ja, csak szar lesz, rohadt drágán.

"Rázni meg harmadúgyse ráz mint a simson." Hát én nem tudom hogy te mit próbáltál. Én mentem már az összes kínai vacaktól kezdve Hondával is, a legendás Aeroxszal is, de mindegyik ugyan olyan kemény hangolású volt.



"Aki olyan magas, hogy kényelmetlen a nagytestű robogó, annak a simson is kényelmetlen." Ezzel sem értek egyet. 187 centi vagyok, semmi bajom nincs a Simsonon. Japán robogókon kicsit jobban bírom, de a kínai robogókon egyszerűen kibírhatatlan, szabályosan össze kell görnyednem hozzájuk.


Hozzátenném, semmi bajom nincs a robogókkal, megvan azoknak is az előnye. De egy Simson még mindig ezerszer kényelmesebb náluk. Na persze 50-es gépekről beszélünk.

2017. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem kínai robogókról beszélek. Aprilia SR, Gilera Runner, Malagutik, ezek nagytestű robogók, nem kényelmetlenek, és nem a kínai kategória. Amugy Apriliaba is van nagykerekű hosszabb tengelytávval, de mindegy, ezen ne vesszünk össze.
2017. febr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Simson és "robogó" között a simson a jobb, simson és cross/enduro/supermotor/sportmotor közül meg a simson a rosszabb. Szerintem legalábbis.
2017. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!