Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW GOLF V, belehet allitani...

VW GOLF V, belehet allitani valahogy ha gepre teszik az autot, hogy pl. az ablakok felhuzodjanak ha lezarom az autot, és még az, hogy automatikussan lezarodjon ha elfelejtem taviranyitovval lecsukni az autot?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

ablak felhuzast lehet, ekkor hosszan kell nyomni taviranyiton a lezar gombot


lezarast biztonsagi okokbol nem... belegondoltal h mi van akkor ha bennehagyod a kulcsot??

2017. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az lehetseges,hogy nincsen csak beallitva az hogy automatikussan felhuzodjanak az ablakok? mert mar probaltam azt,hogy hosszan nyomom a lezaro gombot es nem tortent semmi (bár lehet azt probaltam,hogy a tukrok be e fordulnak ha hosszan zárom le :S :D ) - amugy olyanoknál,aminel nincsen beallitva az ablak felhuzás , ha nem nyomom hosszan a gombot lezárásnál, akkor ott is ugy marad az ablak és nem megy fel?



- a masikra: egy vw eos-ban lattam olyat,hogy az automatikussan lezárt - ha ugy felejtik az ajtot. Pl. kinyitom, becsukom az ajtot,kivezeek valmit es csak visszacsapom az ajtot ....egy ido után lezar. (bar ott az egesz auto lezart egy pl. 60masodperc utan vezetes kozben is)

2017. febr. 20. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Komfort elektronikában be lehet állitani az ablakfelhúzást.
2017. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

alapbol nincs beallitva, tempomatszereles.hu 3000ert beallitja


a komfortzaras meg gyarilag benne van a csomagtarto eseteben


megnyomod a csomagtarto gombot, kinyitod, bepakolsz, majd lecsapod az ajtot, ea visszazar

2017. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
es olyankor hogyan huzodik fel az ablak? csak akkor ha hosszan tartom a lezaro gomot, vagy rovid nyomásnál is a gombra felhuzodna?
2017. febr. 20. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyomva tartod a zárás gombot, és pár másodperc után elkezdenek felhúzódni az ablakok. Szerintem kicsit idegesítő, jóval rövidebb idő alatt kéne elkezdeni, nem 4 másodperc után. Annyi idő alatt visszasétálok és felhúzom én.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sima záráskor felhúzza az összes ablakot.
2017. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!