Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajtócsák az aszfalton az...

Olajtócsák az aszfalton az autó alatt. Szivárgás nagyjáboli helye ahogy aláfeküdtem, az olajszűrő környéke. Segítség! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Pénteken lett cserélve olaj, szűrővel együtt. A mai nap délutánjára a nívó pálca maximum szintjéről a minimum szintre csökkent az olajszintem, mindössze 3 nap alatt. Ma megemeltem és befeküdtem alá, minden csupa olaj. Az olajnyomok az olajszűrő magasságában megszűntek.

A leeresztő csavarom okés, jól meg van húzva, ott nem ereszt.

Késő délután elmentem szakszervízbe a pontos hely megállapítása végett. Szintén az olajszűrőt mondták, kicseréltettem ismét. Elmondásuk szerint a pénteken más szervíz által felhelyezett szűrő gumitömìtésének mérete nem egyezett meg a gyári előírással, ezért tűnt el az olajam, fel is töltötték az olajszintem.


Most este lementem a kocsihoz, mit látok? Ismét több tócsa az aszfalton.

Ez csak utólagos lefolyás az alkatrészekről, plusz ami kicsordult a szűrőcserekor, vagy ismét folyik rohamosan az olajam? Valószìnűsìthető, hogy arról a környékről származik az olaj a tócsák helye alapján.

Milyen tömìtések vannak azon a részen? Lehetséges-e hogy repedt a teknő oldala, vagy a szűrő menetfurata?



2017. febr. 20. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__84..


Nem tudom az elozo kerdesednel mi maradt megvalaszolatlan számodra.......

Így latatlanba meg nem tudom mit varsz tőlünk....feküdj alá azt nezd meg honnan folyik az olaj....vagy vidd mar el valami normalis szerelőhöz...esetleg ird ki a kerdesd az ezoteria rovatba,hatha valami látó vagy táltos megmondja mi a baj....

2017. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!