Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most megyek egy Dodge autót...

Most megyek egy Dodge autót nézni, ha úgy alakul venni. Mire kell figyelnem? Mik a tipushibák?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen autó.


Benzinest nézek, mert a dizelt nem szeretem.


2017. febr. 21. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az egesz auto egy tipishiba......ráadásul örök társad is lesz,mert eladhatatlan......
2017. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
indokolnád is? 1 óra múlva megyek megnézni és úgy néz ki meg is veszem... ne csak a levegőbe beszélj... mert ezt bármelyik autóra rá lehet sütni. INDOK!!
2017. febr. 21. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen autókat Európában nagyon kevesen vesznek meg, s mivel kevés van belőlük, az alkatrész ellátással, árakkal is probléma lehet.

Teljesen más az európai "ideál", mint az amerikai, és nem a magyar viszonyokat tekintve, hanem nyugaton sem kelendőek a 3000 köbcentis benzinfalók, Amerikában meg 5000-6000 köbcenti átlagos.

2017. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már látatlanba is meg akarod venni akkor szerintem nekünk ide kár már bármit is írni.......sok sikert hozzá,csak aztán majd ne ide gyere sírni,hogy most ez halt be rajta,most az ment tönkre,mit csináljak?
2017. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ,pedig ide jöttem volna sírni. Nem vettem meg... első válaszoló válasza lebegett a szemem előtt... marad a Suzuki.
2017. febr. 21. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Jók ezek bár motor függő és tulaj függő nekem is DODGE-om van én imádom 2 év alatt egyszer se hagyott cserben egy amcsi kivitelű Dodge Magnum 5.7HEMI R/T gyárilag a Mopar álltal tuningolt motor 400ló erő körül teljesít :)
2017. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ÉS mennyit fogyaszt? :)
2017. júl. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!