Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem: Husqvarna sm...

Melyiket vegyem: Husqvarna sm 125; aprilia rs 125; honda cbr 125; hyosung gt 125 r? Lent folytatódik

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb kérlek indokoljátok meg a válaszotokat. Köszi
2010. máj. 9. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Husqvarna

Mert jobb az összes többinél és mert SM

2010. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát azért az sem mindegy hogy mit akarsz csinálni.. a Husqvarna supermoto, az Aprilia RS meg Honda CBR pl sportmotor. és hát van különbség. mit akarsz vele csinálni? ráadásul amíg az rs 2t addig a cbr 4t.. szóval ez nagyon széles skála amit felhoztál. most én azt mondanám hogy CBR, mert az 4t, keveset eszik, és megbízható, de ha meg erősebbet szeretnél akkor RS.
2010. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát még magam sem tudom hogy mire használnám de inkább arra használnám hogy melóba járjak, vagy hogy elmenjek A pontból B pontba.
2010. máj. 9. 13:10
 4/16 anonim ***** válasza:
ha csak ennyire szeretnéd használni, akkor sztem neked teljesen megfelel a honda cbr
2010. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2010. máj. 9. 18:22
 6/16 anonim ***** válasza:

a Hyosungot semmiképpen, mivel túl nehéz súlyú, tehát pörgetheted 10 000 fölé ha azt akarod, hogy húzzon, és ez befolyásolja az élettartamát (és ha jól tudom, kínai és kínait semmiképpen se javaslom. nem túl megbízható). az Apriliának az élettartama ugyanúgy nem fogja meghaladni a Hondáét, vagy a Husqarnáét, mivel kétütemű, de ezért erősebb is. a Husqarna nem rossz, mivel nemkell válogatnod az útviszonyok között, szórakozásra is nagyon megfelel, csúsztatásra... á Honda viszont a megbízhatóságáról híres, elég erős,gyors, rövidebb túrákra is jó, de ennek is vannak hátulütői. kicsi a mérete (ez nem mindenkinek rossz feltétlenül), nem túl kényelmes üléspozíció, és terepre nemnagyon lehet használni. mivel elég magas vagyok, ezért a Husqarnát választanám, de ha 10-20cm-vel alacsonyabb lennék, tuti a Hondát venném.

szerintem gondold át, mire akarod használni, és a Husqarna és a CBR közül válassz (bár nem írtad az alternatívák közé, de javasolnám a Honda CBF 125-öst. ő is jó erőbe van, nem sokkal marad el a CBR-től. léghűtéses motorja van, tehát a hűtőfolyadékkal nemkell törődni, a többihez képest nagyon olcsó, megbízható, mivel Honda, kényelmes üléspozíció, még hátul is, és szerintem nagyon sokat kibír, mivel a számítógép nemengedi 8000-nél feljebb. egy hátránya van: hátul dobfékes. bár ez nem is nagyon lényeges egy 125-ösnél.)

2010. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ismerem a cbfet viszont a dobfék miatt kicsit tartok tőle. Egyenlőre a Husqvarna felé hajlok mert az mindenhol elmegy. Még egyszer köszönöm a kommentedet.
2010. máj. 13. 18:10
 8/16 anonim ***** válasza:
nincsmit. én a CBFet nézegettem, de aztán felfedeztem a kymco Quannon naked-et. a kymconak tudtommal volt köze a Hondához, nemtom mi de volt. állíttólag ez a modell a CBR-t koppintja motorilag (kinézetre is, csak a naked nem), de kicsit elbizonytalanított, hogy tajvani. kinézetre nagyon szép, mint valami 600as naked, de a neve nem hangzik valami bizalomgerjesztően. aztán gondoltam, hogy az árából már lehet venni egy használt (kb 2-4ezer kilométert futott)CBR-t, az újat. tehát ha lehet az eredetit, akkor miért a koppintást? csak a gond az, hogy én 182cm vagyok, és a CBR elég kicsi. úgyhogy nemtom mi lesz. esetleg javaslat?
2010. máj. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát esetleg megoldás lehet a Cbf vagy még most találtam egy Yamaha Yzf-r 125-ös mocit. Hát ő még egy szép darab és az magas embereknek is megfelelő szerintem. Csak hát az ára picit húzós. De a Kymco sem olyan rossz szerintem.

2010. máj. 23. 19:54
 10/16 anonim ***** válasza:
a Yamaha nekemis tettszik, de meg használtat se találtam olyan árban, mint Kymco vagy CBF újon. talán a Kymco lesz. kicsit tartok tőle, hogy ennek a márkának hírneve sehol. de majd lesz valami. már feldobtam ugy egy kerdest, hogy "mi a véleményetek a Kymco Quannon naked-ről?", elég kevés bíztató válasz jött. a tieddel egyutt 2. köszönöm a javaslatot :)
2010. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!