Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Husqvarna wr 125 vélemények,...

Husqvarna wr 125 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Helo!

Nagyon tetszik ez a motor,

125ccm3 léttére nagyon erős 40 lóerős,terepre használná főleg,úgy hogy ez nekem nagyon jó.

99cm magas az ülésmagasság,és én csak 170 cm vagyok,lehet állítani ülés magasságot?

mert kb oylan 85cm magasságig jó kb.

Vagy nem lehet?

Mik a vélemények tapasztalatok?

Meg még azt hallottam,hogy van rajta power szelep és ha kinyit 6000 fordulatszámnál,akkor kiáll egykerékre a motor,ez igaz? vagy mindig kifog állni 1 kerékre?


2011. szept. 15. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

80-as évektől a legtöbb 2-ütemű motorban van power-szelep. Nem ad több erőt, csak a meglévő erővel gazdálkodik okosan. Ha nyomaték kell pl. indulásnál, vagy dombra fel alacsony fordulaton, akkor zár. Ha teljesíttmény kell (és az adott fordulaton nyitott állapotban többet segít,) akkor nyit. A Husky esetében nem tudom, milyen fordulatnál nyit. Egyesben, lehet, hogy kettesben is szerintem fel tudja emelni az elejét (még esetleg a hármasban, de nagyobb sebességfokozatban már nem valószínű). Ez függ az áttételezéstől is. Tudtommal rövid áttételezésű váltója van, tehát kegyetlenjó a gyorsulása, de 120-nál többel nem valószínű, hogy fogsz vele menni. Persze az áttételt lehet változtatni. És szerintem nincs 40LE-s a motor. Tény, hogy nem gyenge, de ha olyan valódi lóerőkben gondolkozunk, akkor olyan harmincegy-kettő (ami szintén nem rossz!)


Üdv!

2011. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!