Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit értünk az alatt hogy...

Mit értünk az alatt hogy letilt a motor? (Addig értem hogy x ford fölé nem engedi.

Figyelt kérdés
Mi az hogy letilt a motor?? azt értem hogy X fordulatszámnál tovább nem engedi de ezt hogy csinálja? Simán nem engedi tovább pörögni vagy mert nekem beremeg 6500 fölött. Ezt úgy értem hogy 6500ig simán jár fölötte már nem tudja növelni az RPM-et hiába nyomom a gázt, onnantól már pirosba van mondjuk a ford.mérő. Egyszerűen beremeg, mint ha összeakadnának benne a dolgok. Ha váltok visszaesik a fordulat, onnantól már simán jár, megint 6500ig onnantól megint beremeg , vagyis szakszóval nem tudom hogy mondják.

2017. febr. 21. 16:21
1 2 3
 21/21 10 deka farhát ***** válasza:

"a motornak meg mindegy addig bírja ki míg leadom."


Akkor szopod be tövig, ha nem bírja ki. Nem szeretnék kárörvendő lenni, de megérdemelnéd.

2017. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!