Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a BMW 530D-ről?

Mr.The Colonel kérdése:

Mi a véleményetek a BMW 530D-ről?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, és a BMW 5-ös szériáját néztem ki magamnak. Azonban nem ismerem a BMW-t, eddig Japán autóim voltak.(Subaru)

A kocsi új lenne teljesen.



2017. febr. 21. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nem egy 25 éves 150ezret érő kocsiról beszélek.:)"


Igaz, így nem a türhők táborába, hanem az újgazdag adócsalók, vagy az éjszakai drogcigányok táborába fogsz tartozni.


Btw, bmw-ből szégyen dízelt venni, pláne újat, az maradjon csak a melósok meg a "többezerkilométerremegyeknyaralnikocsivalmertmegtehetem" típusú emberek motorja. Ha hasítani akarsz, akkor csakis benzint. Nem véletlenül mennek a sportkocsik is benzinnel.

2017. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Ó szkúzi, valamit félreolvastam, úgy sikerült olvasni, hogy neked lenne új a BMW, mivel eddig nem volt.

Hát szerintem erről itt senki nem fog neked hiteles infot mondani, inkább az előítéleteiket írják le ide. Mivel viszonylag új típus, így nehéz megmondani, hogy mennyire fog beválni. BMW-s létemre nekem is negatív előítéleteim vannak az újabb típusaikkal szemben, de ennek sokszor az a táptalaja, hogy az emberhez csak a rosszakról jut el az info, mert arról nem születik cikk, hogy XY típus végzi a dolgát és nem romlik el.

2017. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Én Audi párti vagyok, de azért a BMW-k is nagyon jók. Főleg ezzel a 3000-res dízellel, nagyon állat.
2017. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó kis kocsi nincsen semmi baj vele.


De én egy kategoriát lépnek és egy 2-3 éves pl 7-es BMWt vennék. (Vagy 6-os az sportos) Persze egy új kocsinal meg van az a jó érzés hogy de vagy az elsö tulajdonos stb. De ez érzes kb 1 hónap után elmulik...

2017. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es

Pont a 7-es BMW kategóriának nincs már semmi értelme. Az 5-ös BMW tökéletesen hozza a kényelmet, sportosságot, tehnikai knowhow-ot, meg mindent ami kell. A 7-es annyival jobb, hogy drágább meg nagyobb mint az 5-ös. Semmi más előnye nincs.

2017. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!