Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az angol autókról mi a vélemén...

Az angol autókról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Alsó vagy középkategóriás (hétköznapi) autókra gondolok, mint pl. Rover 600, MG, stb... Sablon kérdéseim lennének csak. Megbízhatóság milyen szintű? Fogyasztás elfogadható? Alkatrészek árai? Személyes tapasztalat? Mire figyeljek, mit csináljak, mit ne csináljak, ha venni szeretnék egy példányt?
2017. febr. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Még a prémium kategóriát is (Jabuár, RR) kifejezetten szarnak titulálták olyanok, akiknek volt dolguk ilyenekkel.

Úgy látom, az ide vonatkozó kérdéseid elsősorban anyagi jellegűek, akkor felejtsd el. Ha szerelem, az más, egy időben én is szemeztem egy Jaguárral, de győzött a józan ész.

2017. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát olyan,hogy angol autóipar,az csak a nevekben létezik.

Jelenleg szinte minden gyár valamilyen külföldi más márka tulajdonában van.Az angol márkák régebbi típusai is sokat

kölcsönöztek a japán,és német márkáktól.

A Rover tipusokról azt hallottam,sok apró hibájuk lehet,nem

túl megbízhatóak,olajfogyasztásra is hajlamosak a motorok.

Fogyasztásuk átlagosnak mondható,azzal nincs baj.

A drágább sportmodellek azért nagyon jók is lehetnek,de az alsóközépkatgóriás régebbi modellekkel vigyázni kell.

2017. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éves 230000km-es Roverem van. Nincs különösebb gond vele.
2017. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!