Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez egy jó kipufogó rendszer?...

Ez egy jó kipufogó rendszer? Mennyibe kerül itthon meg venni ezt?

Figyelt kérdés

Kintről vettem autót és egy REMUS kipufogó rendszer van alatta de mivel németek a papírok nem találok róla semmit látom hogy drága maga a márka is de egy egy rendszer mennyibe fáj arra vagyok kíváncsi

e4*81/334*1999/101*0479*03

e4 030479

904

Ezek a számok vannak a német papírjain de ezekre nekem a net nem dob ki semi használhatót


2017. febr. 21. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek a kipufogódob jóváhagyási számai.

Hogy jó-e, azt én nem fogom megítélni, de mivel van jóváhagyási jele, így szabályosan felszerelhető (bizonyos határok között, lásd a lenti linket).


Golf, Bora, A3, Leon?


[link]


Az ára? Újonnan gondolom nem volt olcsó.

2017. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Golf IV 1.6 sr van :)
2017. febr. 21. 19:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a papír nekem is meg van sajnos magyarul egy szót se találok róla xd
2017. febr. 21. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

De ezen kívül mit szeretnél?


-jóváhagyási jele van

-beépítési útmutatód, amiben a típusok is részletezve vannak, van hozzá (eredetiben gondolom, azt tedd el, hátha kelleni fog előbb-utóbb)


Ezen kívül mi lenne érdekes?

Az új ára?

Itt néz körül az autótípus alapján: [link]

Mit jelentenek a számok?

Jóváhagyási jel: látod van benne év meg minden, a többi sorszám.

Komplett rendszer?

Nem, ezek a számok csak magához a dobhoz tartoznak.

2017. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát még az ára érdekel, mert olyan módosítások vannak a kocsin hogy maga a módosítás többet ér mint az autó és csak el kezdtem kíváncsi lenni hogy itthon mibe fájna ezek a dolgokat de kezdek rá jönni hogy én biztos nem csináltatnám meg ezek rajta most sem :)
2017. febr. 22. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!