Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az a nyitott rendszer? Mit...

Mi az a nyitott rendszer? Mit takar hogy 40-50-60as a rendszer? Mitol nyitott?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet csinalni? Milyenek vannak meg?

2017. jan. 7. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs fojtas benne, es jo dolog mert a kocsi erosebb lesz cserebe kornyezetszennyezobb es ha nincs utanprogramozva a motorvezerlo szetegeti a szelepeket.
2017. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es hogy tudom megcsinalni hogy a rendor ne szoljon erte? Ures gyari dob a vegere jo?
2017. jan. 7. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
hangos lesz igy szól, ha a katalizátort is keszeded akkor meg rettentően büdös kiszagolja egy pillanat alatt.
2017. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehat sehogy...mert mindenhogy baja!?
2017. jan. 7. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

baja egy város..


De a dolog egyszerű. Felkeresel márkaklubokat interneten, kinyomozod mit lehet csinalni.

egy teljesen nyitott rendszer mint mondom a motor generálozásával fog járni, olcsobb auto esetén gyakorlatilag kukázod a kocsidat.


Ha jól megcsinálod, pl szivo benzines esetén több 100e ft beleforgatása után 5 akár 10 lóerőt is tudsz nyerni, sportkatalizátor sportdob ami nem hangos, hangyob kipuff rendszer, szivorendszer átepitése, motorvezérlő programozása

Turbós benzinesnél többet is..


Tudnod kellene hogy mit akarsz, megkeresni márkatársakat akik már csináltak ilyet, egyáltalán érdemes e, mert sok szivo benzines aztonál beleölsz 200e ft ot és lesz 4-5 lóerőd, hát nem tudom megéri e.. Vannak kivételek, amikor annyit javul a teljesitmény görbe hogy van értelme, nekem is van olyan autóm aminél már érezhető a javulás bár én nem csináltattam meg mert 10%ért 400e ft ot nem akarok kifizetni akkor inkább gyárilag erősebb autót veszek, de ugye ez ritka hogy ennyit lehet nyerni.


SZóval tudnod kellene mit akarsz, utána kellene járnod kb milyen pénzmagból mit kapsz és hogy megéri e, vagy egyszerűbb a kocsit eladni, és venni egy erősebbet.

2017. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha akkor ezen ragodom meg nagyon koszonom
2017. jan. 8. 01:06
 7/8 anonim válasza:

Kár hogy a kérdésre nem érkezett teljes válasz, csak okoskodás hogy miért ne csináld.

Engem tényleg érdekelt volna hogy mit jelentenek ezek a dolgok.

2020. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 40-50-60 a kipufogo cso atmeroje milimeterben. Minel nagyobb, annal hangosabb es relative jobb hangja lesz az autonak. A nyitott rendszer pedig azt jelenti hogy mindent ami fojtja a motort, kivesznek es helyere cso kerul. Ez teljesitmeny novekedest is jelenthet, de turbos motoroknal szoktak altalaban alkalmazni hogy a turbot ne fojtsa semmi.
2021. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!