Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda MX-3,1993,1.8, v6...

Mazda MX-3,1993,1.8, v6 világít a Check Engine lámpa Ötlet?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdődött, indításkor világítani kezdett, de utána egy újraindítással eltünt, majd később már csak akkor tünt el, ha már mentem vagy 20 km-ert és újraindítottam.

Ha már nem világít, akkor azt csinálja, hogy állóhelyzetben mintha egy pillanatra leakarna fulladni(2szer le is fulladt), majd egy kicsit felpörög majd visszaáll alaphelyzetre és világítani kezd a lámpa. Menetközben csak ránt egyet és elkezd világítani.

Szervízben a diagnosztika nem mutatott semmit.

Elötte volt egy légtömegmérő csere, mert magas volt az alapjárati motorsebesség(1300-1400), most olyan 600 körűl van

Van valakinek ötlete, hogy mitől lehet?

Válszokat előre is köszönöm.


2017. febr. 22. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
600? Én azt nagyon keveslem. Egy próbát megérne egy magasabb alapjárati fordulatszám beállítása, mondjuk 800 1/min-re.
2017. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!