Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen drága a Suzuki...

Kisvuk29 kérdése:

Miért ilyen drága a Suzuki Samurai?

Figyelt kérdés

Néha megfordult már a fejemben hogy jó lenne egy mert a swift után ismerem a megbízhatóságot, de hihetetlen hogy milyen árak vannak

Egy átlagos nem porrá rohadt is 500 ezer

Ennél drágább az építettek amik nekem nem is tetszenek

És csak ezután jönnek a papírosak átlag 700 felett de ezek is csak az átlagosak

Egy olyan amin a rozsda nem jelent meg a legkisebb formában sem meg akár már 1 millió is lehet

Ugye a Long verzió meg egy egészen más liga ha van is 1,5 millió

A szakadt okmányok nélküli átalakítottakon kívül nincs olcsó samurai

De ha már okmányok nélküli is egy gyári közeli állapotú ami nincs "tuningolva" olyan árban mozog mint egy hasonló állapotú pajero

Miért olyan lehetetlen találni egy olyat amit az ember rendbe tehetne otthon és olcsón megvehetné papírokkal?

Ha van papírja drága és állítólag fel van újítva mind ha már olcsó akkor papír sincs és az állapot is rossz mert valaki vagdosta meg hegesztette ...



2017. febr. 22. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami jó az drága
2017. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Samurai-t Japánban gyártották, nem Indiában. Többek között ez az egyik oka. Másrészt egy jó terepjáró, ami tényleg bírja is a terepet, mindenhol elmegy. Rengeteg off road-os esküszik rá.
2017. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy jó és azért drága

Egy szép állapotúért meg is értem

De vannak olyanok akik terepgumi nélkül "off-roadra felkészítve" (tehát megvagdosva és híd fölé emelve) okmányok nélkül is százezreket kérnének érte

Lehetetlen kifogni olyat ami jó project alap lenne...

2017. febr. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!