Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swiftnél ugyan az a...

Suzuki swiftnél ugyan az a javítófesték jó a műanyag lökhárítóra mint motorháztetőre?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy 2003-as Suzuki swifthez javító festéket, mert vannak aprób kavics felverődésék a motorháztetőn és a lökhárítón. De mivel a lökhárító műanyag,nem tudom h ugyan az a javítófesték jó-e rá. Szinben azonos csak a lökhárító ugye müanyag és ezért gondoltam más festék kell rá. Szerintetek jó mindkettőre a javító festék? Olcsón javítófestéket nem tudok valahonnan rendelni? Mert a gyári festék 3500-4000Ft és nekem nem sok festék kell egy két kisebb kavicsfelverődést a motorháztetőn, és horzsolást akarok befesteni a lökhárítón. Hol találom az autónak a színkódját?


Válaszokat előre köszi!



2017. febr. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel a lökháríton is több réteg fasték van(alapozó, meg a dukkó+ lakk) így nyílván nem a csupasz müanyagra kened a javító festéket, így jó a müanyagra is a javító festék.


Nekem is swiftem van

többször kentem már javító festéket a lökhárítókra


annyi bibi lehet hogy a lökhárítorol pár év alatt lekopik a javító festék, olyankor ulyra kell kenni

2017. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És a színkódját hol találom a swiftnek? a Motorháztető alatt a tűzfalon lévő táblán nincs rajta.

Az eredeti gyári javítófestéked használod vagy mást?

2017. febr. 23. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig ott van


felnyitod a motor háztetőt és a tüzfalon van egy fém tábla azon van a szín kod

2017. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy bekeverteted az épp aktuális napsszívta állapotára a kasztni színének. Csináltam már ilyet a dupliciolor boltban.

Kihozta a mintákat, egy helyen kicsit megpolirozta a kasztnit, megnézte hozzá a színt, fél óra múlva vihettem a sprayt a színnel, a lakkstiftet a pöttyökhöz, a primert és a szórógittet a natúr müanyag elemhez (ez a kettő kell a szín alá). Színhelyes lett, 3 éve nem pereg nem fakul.

2017. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!