Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003 Aprilia sr50 ditech az...

2003 Aprilia sr50 ditech az lenne az én kérdésem hogy miért nem indul be? Ugy raktam el télre hogy még ment és minden tökéletesen műkődőt de most nem akar be indulni! Mi lehet a probléma! (Normális válaszokat várok)

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kijárattad a benzint leállítás előtt a karbiból?Ha nem ,akkor az lehet a baj,hogy az elpárolgott benzinben lévő kicsapódó adalékok minden kisebb furatba lerakódtak és eltömítették valamelyiket,vagy mind.Szerintem karbi alapos vizsgálatával kellene kezdeni,ha van szikra és az jó.
2017. febr. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asszem ez nem karbis gép.
2017. febr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Injektoros
2017. febr. 24. 14:49
 4/4 Zzzoli ***** válasza:
Az injektoros az nagyon komplex, sokminden lehet. Ha humán beállítottságú vagy vidd szerelőhöz, ha műszaki, akkor sokmindent ki lehet guglizni hogy mivel kell próbálkozni és megnézni.
2017. febr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!