Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Sr 50 görgő probléma?

Aprilia Sr 50 görgő probléma?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem hozzá új görgőket, mivel a benne lévők már elég kopottak voltak. Kicseréltem a görgőket, utána elég jól harapott, ha húztam neki, akkor egyből vette a fordulatot.

Ma viszont már kevésbé ment, nehezebben vette a fordulatot, ha odahúztam neki, nem is húzott nagyon.


Az lenne a kérdésem, hogy ez a görgő minőségétől van?


moped91 márkájú görgőket vettem, 15x12x4,5g a méretei és súlya.


Ez attól van, hogy a görgő már most jelentősen kopott? Tegnap vettem, akkor nagyon jól ment, ma meg már kevésbé. Így nem lesz hosszú élettartamú szerintem ez a görgő.


Egyébként Aprilia Sr 50, Minarelli blokkos robogóról van szó.


Várom a szakik véleményét! :)



2016. júl. 28. 21:02
 1/1 anonim válasza:
Dobd ki azokat a moped91 görgőket és vegyél bele rendeset legalább egy polinit vagy malossit és hozzá egy új szíjat (lehetőleg azonos márkájút). Ha ez nem segít akkor se dobtál ki pénzt, mert ettől csak jobb lesz a motor, de akkor valami nagyobb hiba is van benne amit ki kell javítani.
2016. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!