Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Továbbra is tart e a német-jap...

Továbbra is tart e a német-japán autómárkaharc?

Figyelt kérdés
Melyik,mibe jobb?
2017. febr. 23. 18:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A lányok biztos veszik őket.Szép szinük,meg formájuk van.

Nem én írtam:"3-tól fél 4-ig tartanak"- Autobild Magazin.

2017. febr. 23. 20:14
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Abban jobb az egyik, mint a másik, amilyen extra felszereltséget kérsz hozzá.

Az, hogy ki melyiket szereti, leginkább ízlés kérdése, kinek melyik márka designja jön be. Akinek az Audik tetszenek, vagy a Volkswagenek, annak nem biztos, hogy tetszik a Honda kinézete, de ettől még az sem kevesebb semmivel, mert valakinél meg fordítva van.

2017. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Újonnan mindegyik jó. Tapasztalatból pedig a japán motorok jobbak, de csak 10 év, és több ezer km után mutatkozik a különbség. Ott is inkább a fenntartási költség és az alkatrész árak miatt. Persze ez mind mind típus függő dolog, és nem csak márka.
2017. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

Ezt az "melyik a jobb, és melyik a szarabb" kérdést úgy válaszolnám meg, hogy igazából mindkettő nagyon jó. A japánok is, meg a németek is. Nem mindegy hogy mit hasonlítunk össze mivel, mert nagyon sok japán, és nagyon sok német márka valamint modell létezik.

Lehet normálisan is nézni a dolgokat, én például oszlopos németautó párti vagyok, de elismerem, hogy nemcsak az Audi jó, hanem a Subaru is nagyon király, meg nagyon jó a 4x4 hajtása. De ott van a VW és a Honda, amelyik 2 totál ellentétes márka, a táboraik is nagyon ellentétesek. Pedig mindkettő nagyon jó abban, amit tud: VW kényelmes, minőségi, a dízelmotorai nagyon takarékosak, a Honda vagány, modern, fiatalos, pörgős motorral, és nagyon megbízható. Oszt kész, ennyi, nem kell ezt túl filozofálni.

2017. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Nálam nem a szín és a forma számított, sőt a márka se: legyen megbízható, bírja a napi munkába járást, ne kelljen mindent kicserélni egyből, ne legyen leélve. Vettem egy kicsit régebbi autót, rokoné volt, ismertem, beültem és megszerettem, japán, kapott egy teljes motorfelújítást, kiszolgál és nincs rá gondom. Teljesen véletlen csöppentem a japán világba, nem is izgat ez a rivalizálás. Ez olyan mint a telefonok harca: kinek mi kell és mik az igényei, van akinek az egyik nem jó, másnak a másik, kérdés az intelligencia hogy elfogadja-e a másik álláspontját. A 6 vagy 9, attól függ honnan nézed. A családba sok német és francia autó van, sose volt semmi. Ez felelt meg az elvárásaimnak és a pénztárcámnak, tiszteletben tartok mindenkit amíg ő is engem!

23N

2017. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A tuti autó tehát : német kaszniban japán motor dobog.
2017. febr. 23. 20:30
 17/19 anonim ***** válasza:
42%

'A lányok biztos veszik őket.Szép szinük,meg formájuk van. "

Hát én nem sok lányt láttam Ferrarival, Lamborghinivel vagy Maseratival közlekedni.

2017. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

Ez kb. olyan, mintha egy VW Lupot hasonlítanál egy komoly Porschéhoz. Mindkettő német, mégsem egy kategória, ahogy a Fiatot sem sorolod a Lambok mellé.

2017. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Hát én nem sok lányt láttam Ferrarival, Lamborghinivel vagy Maseratival közlekedni."


Azt lehet, hogy nem, de sok női ismerősömnek van Alfa Romeo vagy Fiat. Hogy konkrét típust írjak, Alfa 147, Fiat 500, Fiat Idea, Fiat Punto, stb. Egy Ferrarival azért ezeket nem lehet összehasonlítani.

2017. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!