Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam idopontot kresz vizsgar...

Kaptam idopontot kresz vizsgara, de aznap sulim van. Mennyi idot kell ott tolteni vizsgaidoponttol szamitva?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Max. fél óra.
2017. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

55 perc van magára a vizsgára.

Előtte elmondják a dolgokat, stb.

Összesen 65-70 perc maximum, de ha előbb végzel eljöhetsz.

2017. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 15 perc volt összesen
2017. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huuu nekem úgy volt 2 éve, igaz nyáron, hogy 15 perccel előbb oda kellett érni, 43 perc alatt lezavartam a dolgot, kimentem, mondtam, hogy mi a nevem, mondta a csávó, hogy gratulál és már mentem is haza...


Arra emlékszem, hogy forgalmi vizsgát igazolta az autós iskola és az osztályfőnök elfogadta, de csak mondta, hogy egyet, egy napot lehet. Ezét elsőre át kellett mennem , mert nem akartam szülői igazolással mások újra vizsgázni.

2017. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
adnak igazolást, nem kell aznap suliba menni :D
2017. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikorra kaptad pontosan az időpontot? Az autós sulival beszélj hogy adjanak igazolást, én forgalmiról kaptam és elfogadták.

Nekünk reggel 7kor volt a kresz, 3/4kor beültünk, 15perc tájékoztató volt és 7kor kezdtük, 55perc volt innen ami rendelkezésre állt de én 16 perc után végeztem és sikerült is. 2 perc volt amíg az oktató kint várt minket és megírta a vezetési kartont és visszaadta a kresz könyv letétjét mert visszavittem. Aki suliba ment is max picit késett, aki pl messzebbre járt be, az kapott igazolást ha kért.

2017. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kresz vizsgán is adnak igazolást illetve forgalmi vizsga után is adnak.

Ezen nem kell aggódnod!

2017. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!