Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta motort ajánlanátok?

Milyen fajta motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Még nem volt motorom, milyen márkát érdemes venni, ami nem túl drága, nekem megfelel egy egyszerű robogó, milyet érdemes venni?

2017. febr. 25. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Simson volt az első, ami teljesen meg is felelt. Olcsó volt, könnyű volt szerelni is.
2017. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem neked egyszerűen MÉG nem való motor. Nem állsz még készen rá Luke, nincs veled az erő, halvány lila dunsztod sincs, keress másik elfoglaltságot, tedd el motoros ambícióid későbbi napokra ( évekre ).

A motorozáshoz kell egy nagyon alap életrevalóság, arra értem, hogy legalább minimálisan tudni kell mit akarsz úgy általában...Benned ez még nem fejlődött ki, túl veszélyes terep ( vagy országút :) ) ez neked.

Például motorozás büdös és te is büdösödsz ( ne tudd meg egy egy nyári napon motorzás után milyen remek illatot áraszt a bőrcuccom ) és ennél már csak egy büdös és határozatlan motoros a legrosszabb.

Javaslom a XBOX motoros játékokat, esetleg a magazinok lapozgatását. Aztán - ha majd nem nulla gondolataid lesznek és legalább az irányt tudni fogod akkor majd beszélgethetünk. Ám most nem. Most nyomj egy zöldkezet eme remek tanácsomra ( előre is köszi) és mélyül el önmagad megismerésében.

2017. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem robogóm van (Honda Dio af18). Én nem bántam meg hogy az van. Mert váltós motornál elsőnek nagyon nehéz menni mivel figyelni kell a kuplunkra, a váltásra, indulásnál a gázadásra, meg a forgalomra. A tanácsom 2T esetében egy Honda Dio af18/28-as azok fürgék még egy Simsont is ott hagynak (Persze ha jó állapotúak.). De mondhatnám a Yamaha Aerox 50 azokról is nagytöbbségben jót hallani. Vagy ottvan még az Aprilia Sr 50 az nagytestű de 50 köbcentis robogó. A Malaguti F12 Phantom az se rossz döntés. Ha váltósat akarsz akkor lehet a jó öreg Simson. Vagy ha az ár lehet a csillagos ég akkor egy Yamaha TZR 50 vagy egy Aprilia Rs50. 4T esetében egy Yamaha Jogot vagy Yamaha Neos 50 igaz hogy lomhábak mint a 2T-ek de az is jó kezdő motornak. Ja és ne foglalkozz az olyan emberekkel akik aztmondják hogy a robogó nem motor vagy hogy ne kezdj el vezetni és így fiatalon kedztem el vezetni. Hagyd rájuk majd meglátják hogy jól vezetsz a forgalomban.
2018. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!