Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárhoz melyik fajta...

Kerékpárhoz melyik fajta váltókart ajánlanátok? (Hozzáértők segítségét kérném. )

Figyelt kérdés

Két fajtával találkoztam.

Az egyik ilyen:

[link]

A másik pedig:

[link]


Az én biciklimen az utóbbi volt, de eltörött a műanyag része, így cserélnem kell. Ti melyiket ajánlanátok? Egyáltalán az első fajta is felszerelhető az én biciklimre?



2012. nov. 9. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a második jön be (az enyémen is az van, igaz, hogy Rohloff agyváltóhoz)
2012. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rosszul írtam: nem ez, hanem olyan, merthogy 14 sebességes, és egyik oldalon van
2012. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor Rácz válasza:
Hát ha azt akarod hogy tényleg legyen egy jó váltókarod akkor ezek közül egyiket se, hanem max olyan fajtát, mint az első (magyarul marokváltó), akkor szerintem min. egy sram rocketet vegyél-használtan a maxibike-ba megkapod pár-ezerért, vagy pedig a most divatos pillangó váltót ajánlom még, ebből meg min. egy shimano deore szintut(ezt is megkapod 10000 alatt, és még működik is. Az általad fentebb említett váltókar teljes mértékben használhatatlan, ilyet még álmodba se vegyél, ez baráti jótanács. Nem tudom, hogy mire használod pontosan a biciklidet, de ha az általam említett bármelyik váltókart megveszed, azzal biztos nem lesz problémád:pl: télen nem fagy be. Persze lehet hogy először egy kicsit soknak hangzik az ára, de ha valami ilyesmit veszel, akkor az sokkal továbbig tart, mint az, ami olcsóbb, és jobban is működik. Remélem sikerült segítenem :D
2014. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor Rácz válasza:
bocsánat az elején: max olyan fajtát, mint a második.
2014. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor Rácz válasza:
a fentebb említett alatt a felülire gondoltam, csak rossz volt a megfogalmazás.
2014. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!