Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv mindenkinek! Lada samarába...

Üdv mindenkinek! Lada samarába most cseréltem karburátor fel újító készletet, eddig oké volt minden egy, két napja viszont szaggat és nehezen indul! Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, csak nem Samaránál. Eddig két kiváltó okkal találkoztam (több nagyon nincs is), vagy (szennyeződés miatt) nem kapott elég benzint, vagy (a fene se tudja mi miatt) túl sokat kapott. Jó lenne kideríteni, hogy melyik van. Műhelyekben, ahol tudják elemezni a kipufogógáz tartalmát könnyen megállapítják.

Látszani nem látszik rajta semmi?

2017. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi elváltozást nem észlelek rajta..Inkább rajtam, mert már az őrületbe kerget!
2017. febr. 25. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből amit tudni lehet, hogy az alapjárati rendszer körül keresendő a hibaforrás. Ha az enyém lenne, én a keresgélés helyett szétszedném, hátha úgy meglehet állapítani a problémát.
2017. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval, szétszedted, beleraktál egy halom új alkatrészt és összeraktad. Utána a beállítás/ellenőrzés hogy történt?


Lehet el kell vinned olyan műhelybe, ahol van egy gázelemző, azzal simán beállítja a szaki.

2017. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!