Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitol mas, ha mondjuk egy...

Mitol mas, ha mondjuk egy autot japanban, es egy ugyanolyat pedig magyarorszagon gyartottak (raktak ossze)?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Érdemes megnézni egy olyan műsort vagy videót a neten, ahol japán autó-, vagy motorgyár dolgozói, szerelői beszélnek a munkájukról. Annyira más az a kultúra... Ott mindenki a sajátjának érzi azt a "műalkotást" (tényleg így viszonyulnak hozzá), amit gyártanak, és tulajdonképpen a kultúrájukból fakadóan rettenetesen odafigyelnek, fanatikusok. Ha nem stimmel egy illesztés, egy magyar munkás attól még nyugodtan alszik, egy japán meg nem győz hajlongva bocsánatot kérni. Nem tudom elhinni, hogy ekkora különbség nem érezhető a járműveken.
2017. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tomcatters ***** válasza:
55%
Ez igy van ,ahogy az utolso irja :)En annak idelyen ezert dontottem a 7 gen Accord mellett, ugyan is azt se nem torokbe, se UK-ba sehol nem gyartottak hal istennek :D Elso csavartol az utolsoig Japanban 100% full japan , ellenben a 8g ufo civiccel , ami angol , erezhetoen van kulombseg az osszeszereles kozt sajnos
2017. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En csak Ford, illetve Chevrole modellekrol tudok nyilatkozni. Az USA-ban elek, de jarok haza, es autot szoktam berelni. Hat, az europaban gyartott Ford es Chevrolet modellek eg es fold minosegben, mint az amerikai gyartas. Az USAban gyartottak sokkal minosegibbek, jobbak.
2017. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!