Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 motorszám hol találhat...

BMW E36 motorszám hol található a motoron és a Német forgalmiban?

Figyelt kérdés

Sziasztok segítségeteket szeretném kérni sürgősen!

Szeretnék vásárolni egy E36 Német okmányos autót de nem tudom hol a motorszám és az eladó sem tudja.

Személyesen elmennék leellenőrizni hogy stimmel-e de nem szeretném keresgetni órákig.

Ezért aki tudja hogy hol található kérem írja meg nagy segítség lenne vagy képet a skalpos@citromai.hu címre.

Köszönöm!



2017. febr. 25. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A németek nem olyan motoszámfétisesek mint a magyarok, náluk nincs beleírva.

Most direkt megnéztem a nagy A4-es "Fahrzeugbrief"-et, hátha abban benne van, de mindenhol csak a fahrzeugidentifikationsnummer van, ami szerintem az alvázszám lesz. (Fahrgestellnummer)

2017. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg ha azonos motorra cseréled, itt be Sem kell jelenteni, csak ha a típusban jóváhagyott, de más motorra cseréled, akkor kell egyszer bejelenteni oszt kész.
2017. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!